Тор может появиться в Стражи Галактики 3

Як ми знаємо, Тор провів деякий час з Вартовими в «Месники: Війна нескінченності», але фанати почали задаватися питанням, чи зможе Тор приєднається до команди в майбутньому фільмі?

В кінці «Месники: Завершення», Тор вирішив відмовитися від свого звання Короля Асгарда і подорожувати по галактиці з Вартовими. Він навіть жартував, що їх тепер можна вважати «Асгардцямі Галактики», до великого незадоволення Зоряного Лорда.

«Вартові Галактики 3» досить довго був у розробці, багато в чому через вихід і повернення назад режисера Джеймса Ганна. В даний час Ганн знімає «Загін самогубців» для DC, а зовсім недавно оголосив про те, що «Вартові Галактики 3» не будуть запущені у виробництво до тих пір, поки не закінчиться робота над Самогубцями. Ще не визначилися з офіційною датою релізу, але, грунтуючись на поточному календарі релізів Marvel, швидше за все, Вартові вийдуть не раніше 2022 року. У той час як зараз нам невідомо практично нічого про сюжет фільму, фанати починають міркувати про те, що станеться в нових Вартових і хто там може з’явитися.

В інтерв’ю IGN про прем’єру мультфільму «Вперед», в якому брав участь Кріс Пратт, він був дуже стриманий у відповідях на питання чи може Бог Грому приєднатися до Вартових. Коли його запитали, чому Тора немає в «Вартових Галактики 3», Пратт відразу відповів: «Звідки ти знаєш, що Тора немає в Вартових 3? Ми ж ще не зняли його ».

будет ли Тор в Стражах Галактики 3

Ганн раніше заявляв, що події «Завершення» не вплинуть на «Вартових Галактики 3», тому що він уже знав, що станеться в «Завершенні», працюючи над ним. Можна припустити, що він уже придумав яке місце займе Тор в нових «Вартових». Але, безсумнівно, зараз можна будувати абсолютно будь-які припущення, так як фільм вийде ще не скоро. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому ми зможемо дізнатися про нього більше інформації.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *