кто будет главными героями фильма вечные

Про це давно ходили чутки, але тепер, схоже, є підтвердження того, ким саме будуть два головні герої в історії «Вічних». Незважаючи на величезний акторський склад, історія буде сфокусована на двох конкретних персонажах, і ми нарешті дізналися хто це.

Згідно з повідомленням в patreon, опублікованому Даніелем Ріхтманом, дві головні ролі у фільмі будуть належати Серсеї і Чорному Лицарю. Поки ми не знаємо хто саме їх зіграє, але цілком імовірно, що незабаром з’явиться і ця інформація.

Якщо ви пам’ятаєте фотографії, які просочилися зі знімальних майданчиків в Лондоні, фільм заснований на історії кохання між безсмертною Вічною Серсеею і людиною Дейном Вітманом, також відомим як Чорний Лицар. Ці два персонажа давно пов’язані в коміксах і були досить важливими членами Месників на початку 90-х, так що ця новина не здивує тих, хто знайомий з оригінальною історією цих двох персонажів.

Історія любові між чоловіком і Вічним також була частиною коміксів Джека Кірбі, де Марго Деміан зустрічалася з Ікарісом. У версії КВМ Дейн Вітман взяв на себе роль людини, якій Марго Деміан була в коміксі. Також ходять чутки, що він теж буде археологом.

15/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *