Почему Красный Череп изменился после сыворотки Суперсолдата

Шурі, геніальна принцеса Ваканди, пояснить в «Файлах Ваканди», чому ін’єкція сироватки суперсолдата для Червоного Черепа пройшла настільки жахливим чином. Завдяки цьому шанувальники нарешті дізнаються чому Червоний Череп так виглядає.

Червоний Череп є частиною великого Кінематографічного Всесвіту Marvel й з’являвся в багатьох фільмах, включаючи «Перший месник», «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Екс-лідера Гідри в КВМ грали Хьюго Вівінг та Росс Маркуанд, й обидва актори до досконалості зобразили страшну особу Червоного Черепа.

Після того як Йоганн Шмідт дізнався, що сироватка суперсолдата Абрахама Ерскіна готова, він зажадав щоб вчений передав її йому. Після того як Ерскін відмовився, Йоганн силою відібрав сироватку та почав поступово вводити собі ін’єкції.

Хоч Йоганн й відчував позитивний ефект сироватки суперсолдата, він незабаром виявив, що його обличчя жахливо деформувалося й почервоніло. З цього моменту від став називати себе Червоний Череп.

почему у красного черепа красное лицо

Книга Шурі «Файли Ваканди: технологічне дослідження Месників і не тільки» пояснює причину виникнення деформації Червоного Черепа. Вона дізналася, що радіація є ключовою частиною сироватки суперсолдата. Однак радіацію додав Говард Старк, а не Ерскін. В результаті, в той час як Стів Роджерс, він же Капітан Америка, піддався впливу радіації Віта-Променів, Червоний Череп – ні. Це пояснює їх кардинально різні трансформації. Цитата про відкриття Шурі звучить наступним чином:

Трансформація Шмідта не вдалася тому що його сироватка не зазнала радіоактивного впливу. Роджерс піддався впливу Віта-Радіації. Банер же став величезним лютим чудовиськом, тому що він піддався Гамма-випромінюванню. […] Доктор Ліст придумав спосіб піддавати суб’єкти впливу будь-яких космічних променів, які випромінює Камінь Розуму, і він їх перетворив.

Не дивно, що Шурі виявила зв’язок між радіацією та сироваткою суперсолдата. Принцеса Ваканди вперше з’явилася в «Чорній пантері», де вона швидко стала улюбленицею шанувальників за її кмітливість та геніальний інтелект. Від видалення кодування розуму Бакі Барнса й до порятунку Еверетта Росса, Шурі неодноразово доводила, що вона здатна впоратися навіть з найскладнішими завданнями.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *