Красный Халк станет главным персонажем в новом проекте Марвел

«Неймовірний Халк» – важливий фільм, який багато хто ігноруює як частину КВМ. Це було помічено ще під час «Війни Нескінченності» і «Завершення», коли багато сайтів розміщували інформацію про хронологію фільмів Марвел і повністю ігнорували цей фільм про Халка. Але в ньому не тільки розповіли про сироватку Супер Солдата з «Першого месника», але і ввели Генерала Таддеус Росса в КВМ.

З тих пір Марвел повернув Росса в якості антагоніста тільки в «Перший месник: Громадянська війна» і «Месники: Війна нескінченності», він також був присутній на похоронах Тоні в «Месники: Завершення», але ми безумовно побачимо його в майбутньому. У травні він зіграє епізодичну роль в «Чорній вдові», і, схоже, скоро йому судилося зіграти набагато більшу і «червону» роль.

За словами Даніеля Ріхтмана, поява Червоного Халка дійсно запланована в майбутніх фільмах КВМ. Він не говорить, що це станеться в «Жінці-Халк», але цілком можливо, що він дебютує в проекті «Громовержці», який знаходиться в розробці. Все, що він розповів, так це те, що це «майбутній проект», так що це може бути який завгодно з проектів Марвел які знаходяться в розробці.

Походження Червоного Халка в коміксах засноване на тому, що Росс вколов собі сироватку і став тим, кого він ненавидів найбільше – Халком. Цілком ймовірно, що його походження в КВМ буде схожим, оскільки ми бачили, що він експериментував з сироваткою Супер Солдата в фільмах в яких він з’являвся.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *