Почему Капитан Америка должен вернуться в Киновселенную Марвел

Після завершення серіалу «Сокіл та Зимовий солдат» Кінематографічному Всесвіту Марвел потрібно повернення самого Капітана Америка, а не просто поява нового символу надії …

З чуток, повернення Капітана Америки до Кіновсесвіту Марвел стане набагато більшим, ніж просто спроба заробити гроші на поверненні улюбленого фанатами прибуткового супергероя. Для Стіва Роджерса, насправді, створена потенційно величезна сюжетна лінія в 4 Фазі Марвел. Якщо Кріс Еванс дійсно отримає свій щит назад й знову візьметься за зброю в ім’я справедливості, це буде перш за все для відновлення доброго імені Капітана Америка та країни, яку він любив й яка загрузла в змовах та інтригах.

Стів Роджерс Еванса пішов у відставку в кінці «Месників: Завершення», вибравши життя з Пеггі Картер після повернення Каменів нескінченності на їх законне місце в заплутаній часовій шкалі КВМ. Після життя, прожити яке з’явилася можливість після повернення в минуле, Стів отримав свій щасливий фінал в Кінематографічному Всесвіті Марвел. Але робота Кепа можебути не закінчена через події серіалу «Сокіл та Зимовий солдат», який стане битвою за його спадщину. Це шоу також, що дуже важливо, створено під Сема Вілсона, який прийме роль та обов’язки Капітана Америка, але все це може бути трохи складніше ніж ми вважаємо.

Незважаючи на існуючі припущення, що Земо буде головним антагоністом «Сокола та Зимового солдата», схоже, що Сем і Баки насправді будуть боротися проти Прапор-смешера та Ультиматуму. Звичайно, цілком можливо, що Земо таємно керує організацією, як Червоний Череп в коміксах, але в будь-якому випадку ці нові лиходії, мабуть, будуть мотивовані тим же, що й в коміксах: світове панування. Можливо це й не звучить особливо загрозливо, але Ультиматум – терористична організація, яка прагне знищити все, що відстоював Капітан Америка. Таким чином, навіть якщо Сем Вілсон стане справжнім новим Кепом, Стів Роджерс знадобиться в 4 Фазі як символ надії КВМ.

когда Капитан Америка вернется в Киновселенную Марвел

Подібно до того, як смерть Супермена у фільмі «Бетмен проти Супермена» кардинально змінила світ, так і зникнення Кепа після «Завершення», яке повинно мати якесь пояснення для громадськості, матиме неабиякий вплив. Відомо, що уряд США будуть намагатися проштовхнути свого Капітана Америка в особі Джона Уокера, а Баки та Сем будуть як і раніше діяти як герої та слідувати принципам Стіва.

Важливість Земо в «Соколі та Зимовому солдаті» не варто недооцінювати, оскільки він був передвісником загибелі супергероїв в «Протистоянні» і знову повернувся щоб відобразити зростаючу ненависть до того ж ура-патріотизму, який надихнув уряд на створення першого Кепа і тепер стає причиною появи Уокера. Те ж саме робить й Стів Роджерс щоб врівноважити це.

Стів відвернувся від уряду після Заковіанської угоди, відмовившись від свого старого імені героя. Він по духу стає ближче до Кочівника з Кіновсесвіту Марвел, оскільки він був Кепом, й повертається щоб протистояти неправомірному використанню «Капітана Америки» як політичної зброї. По суті, хоча «Сокіл та Зимовий солдат» може виявитися подорожжю в пошуках нового Капітана Америки, повернення Стіва має завершити цю арку.

25/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *