на кого работает Валентина Аллегра де Фонтейн

Валентина Аллегра де Фонтейн найняла Олену Бєлову і Джона Уокера. Але хто стоїть за формуванням нової групи Месників?

Ми зібрали можливих персонажів Marvel, які можуть стояти за появою Вел в «Чорній вдові» і «Сокіл і Зимовий солдат». Розформування Месників в «Перший месник: Протистояння», плюс втрати, яких вони зазнали в «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення», неминуче створять відсутність супергероїв, яке приверне нових героїв, а також нових лиходіїв. Світові потрібна команда захисників щоб стримувати глобальні загрози, і такі люди, як Валентина Аллегра де Фонтейн, розуміють прихований потенціал цієї необхідності.

У коміксах Marvel існує незліченна кількість команд, крім Месників, але ті, які швидше за все з’являться наступними в Кіновсесвіті Марвел, це Молоді Месники, Темні Месники і Громовержці. Останні дві складаються з лиходіїв і антигероїв, таких як Мак Гарган, Агент США, Барон Земо і Червоний Халк – всі вони так чи інакше з’являлися в КВМ. Хоча їх походження і мотивація часто різняться, у них завжди є явний лідер, і Валентина де Фонтейн може бути тією, хто грає цю роль в Кіновсесвіті Марвел.

Але в коміксах Вел має мало спільного зі створенням суперкоманд, так як вона дуже зайнята, будучи подвійним агентом Щ.І.Т.а. і ГІДРИ або виступає в ролі мадам Гідри. КВМ робить з неї злодійку, еквівалентну Ніку Ф’юрі – впливовому персонажу, який збирає команду героїв для битв, які ніхто інший не потягнув би. Проте, Вел згадує, що їй потрібно підвищити оплату за труди в сцені після титрів «Чорної вдови», що передбачає, що хтось інший може керувати нею. Звичайно, Вел могла пожартувати, але майбутнє Кіновсесвіту Марвел може показати, що один з наступних персонажів використовує Валентину для виконання своїх наказів.

Норман Осборн

кто такой Норман Осборн

Норман Осборн найбільш відомий як запеклий ворог Людини-павука, він же Зелений Гоблін. Інша відома особистість Осборна – Залізний Патріот, публічна особа, яку він приймає щоб завоювати довіру країни і приховати свої злочини за образом супергероя. Як зла протилежність Тоні Старка багатий власник Оскорпа очолює Темних Месників, які представляють собою групу суперзлодіїв замаскованих під заміну Месників. Норман Осборн з КВМ міг прагнути використати збочену версію Месників щоб залякати будь-кого, хто стане перешкодою для його тіньового бізнесу або заробити політичний вплив. Його багатство дозволило б йому дозволити собі такого ефективного вербувальника як Валентина Аллегра де Фонтейн, і без проблем фінансувати операції Темних Месників.

Кінгпін

кто такой Кингпин

Вілсон Фіск, він же Кінгпін, наймогутніший бос мафії в Пекельній кухні. Він часто конфліктує з Зірвиголовою і Людиною-павуком, але йому завжди вдається знайти дорогу назад в злочинний світ. Коли Валентина Аллегра де Фонтейн відправила Олену Бєлову вбити Соколиного ока в кінці «Чорної вдови», з’явилася ймовірність того, що Кінгпін також з’явиться як лиходій для Клінта і Кейт Бішоп. Фактично, він міг бути тим, хто доручає Валентині її місії. Як і Норман Осборн, багатство і вплив Кінгпін дозволяють йому реалізовувати амбітні плани, такі як створення власної версії Месників.

Канг / Натаніель Річардс

кто такой Натаниэль Ричардс Канг

Натаніель Річардс, більш відомий під своїм псевдонімом Канг Завойовник, в даний час знаходиться в центрі більшості фанатських теорій про майбутнє Кіновсесвіту Марвел через майбутній дебюту Джонатана Мейджора в КВМ в «Людина-мураха і Оса: Квантоманія» і кількох натяків на Канга в Локі . Канг або будь-який інший його персонаж (наприклад, Містер Грифон або Іммортус) міг би використовувати Валентину Аллегру де Фонтейн щоб об’єднати найбільш смертоносних антигероїв Землі і реалізувати свої плани завоювання. Рішучі рішення, такі як відправка Олени вбити Соколиного Ока, можуть змінити хід історії, чого, можливо, і хоче одержимий часом Канг.

Доктор Дум

кто такой Доктор Дум

Згадка про Доктора Дума в КВМ можливо тільки після того, як була представлена ​​Фантастична четвірка, але, оскільки рекрутинговій місії Валентини Алегро де Фонтейн може знадобитися деякий час для повного її завершення, натхненник створення Темних Месників в кінцевому підсумку може бути розкритий. Якщо Норман Осборн і Кінгпін можуть дозволити собі створювати свої власні команди, Доктор Дум міг би легко створити кілька команд Темних Месників по всьому світу, якби захотів. Влада правителя Латверіі не знає кордонів, і навіть Валентина не змогла б зрозуміти реальних масштабів того, на кого вона працює.

Барон Земо

кто такой Барон Земо

Валентина, яка збирає команду для Барона Земо, стала б тим самим поворотним моментом, яким славиться Кіновсесвіт Марвел. Коли Вел надає Джону Уокеру свій костюм агента США в кінці «Сокіл і Зимовий солдат», вона визнає той факт, що Земо позбувся останніх виживших Руйнівників Прапора. Це не підтверджує, що Вел і Земо мають активні робочі відносини, але цілком можливо, що завжди непередбачуваний Земо доручив Вел зібрати Громовержців, поки він знаходиться біля керма.

Генерал Росс

кто такой Генерал Росс

Генерал Росс здається останнім персонажем Кіновсесвіту Марвел, який працював би разом з такою фігурою як Валентина Аллегра де Фонтейн, не кажучи вже про те щоб наказати їй зібрати команду неконтрольованих надлюдей. Однак попередній досвід Росса з Заковіанською угодою, можливо, переконав його в тому, що кращий спосіб тримати супергероїв під контролем – це керувати власною командою. У коміксах Росс стає Червоним Халком, чия неймовірна сила і розвинений інтелект можуть бути приголомшливим активом для будь-якої команди, яку збирає Вел.

Організація подібна ГІДРІ

кто такая Гидра марвел

Графиня Валентина Аллегра де ля Фонтейн часто пов’язана з такими організаціями як Щ.И.Т. і Гідра, але також з Я.Н.У.С. і Левіафан. Кіновсесвіт Марвел може вирішити відродити команду з перших двох, підтверджуючи девіз ГІДРИ: «Відрубайте одну голову, а її місце займуть дві». Або, можливо, майбутній фільм або серіал можуть замінити секретні організації КВМ «Темними ілюмінатами» Я.Н.У.С. або Левіафаном радянського походження. Будь-яка з цих організацій може прагнути контролювати свою власну версію Месників, а Вел очолить проект.

Нік Ф’юрі

кто такой Ник Фьюри

Мало того, що Валентина Аллегра де Фонтейн і Нік Ф’юрі грають аналогічну роль в коміксах, вони також постійної співпрацюють. В КВМ може з’явитися Нік Ф’юрі, який передає своє місце Валентині так само, як Наташа Романофф передала естафету Олені Бєловій. Бажання Ф’юрі створити нову команду Месників могло бути зроблено з кращих спонукань, але Вел могла маніпулювати новим загоном і перетворити його в лиходіїв.

Ля Контесса Валентина Аллегра де ля Фонтейн

кто такая Валентина Аллегра де ля Фонтейн

Одна з найбільш вірогідних теорій полягає в тому, що Валентина Аллегра де Фонтейн просто пожартувала, коли сказала, що їй потрібно підвищення в «Чорній вдові», і що це її початкова ідея – шукати і набирати нових супергероїв в свою команду. Вел зарозуміла і амбітна особистість, тому було б неправдоподібно думати, що вона перед кимось звітує. Це зробило б її більш винахідливою, ніж Нік Ф’юрі, і, можливо, більш злочинницькою ніж будь-який антагоніст КВМ, якого вона могла б дістати, оскільки вона готова брехати і маніпулювати своїми новобранцями щоб задовольнити свої забаганки.

15/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *