Сюжетные дыры в фильме Черная Вдова

«Чорна Вдова» стала одним з кращих фільмів Кінематографічного Всесвіту Марвел на сьогоднішній день, але в ньому все ще є пристойна кількість сюжетних дірок. Ми зібрали всі найбільші.

Кіновсесвіт Марвел нарешті повернувся на великий екран з «Чорною вдовою», і, хоча цей фільм став відомий як одна з кращих робіт франшизи, в ньому є своя частка сюжетних дірок і заплутаних моментів. Новий фільм являє собою відносно завершену історію, як і фільми КВМ, але він все ще пов’язаний з іншою частиною франшизи способами, які не завжди мають логічний зміст. У сюжеті «Чорної вдови» також є ряд деталей, які не зовсім сходяться, хоча і не сильно впливають на основну арку сюжету.

Дія фільму відбувається між подіями «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності». У «Чорній вдові» є два різних типи сюжетних ліній: відповідність того, що було раніше встановлено в передісторії Наташі, і розгортання історії про те, що відбувається в фільмах, дія яких відбувається згодом. Протягом усього фільму є кілька кумедних відсилань в обох напрямках, наприклад, докладний опис місії Наташі і Соколиного Ока в Будапешті і історія походження жилета Наташі у «Війні нескінченності». Однак в сюжеті «Чорної вдови» є деякі моменти, які трохи складніше зрозуміти.

Як Дрейков пережив вибух?

Как Дрейков пережил взрыв

На початку «Чорної вдови» Олена доводить, що генерал Дрейков, лідер Червоної кімнати, якого Наташа вважала убитим кілька років тому, насправді все ще живий. Але як це можливо? Сцена ретроспективного кадру показує той вибух, який повинен був убити його і його дочку Антонію. Коли пізніше в фільмі з’являється Антонія, у неї видно велику кількість шрамрв і травму від замаху на її батька. І все ж у самого Дрейкова таких наслідків немає. У фільмі не робиться спроб пояснити як йому вдалося вижити неушкодженим, ймовірно, тому, що зробити це переконливим було б дуже складно.

Чому Олексій думає, що бився з Капітаном Америка?

Почему Алексей думает, что дрался с Капитаном Америка

Неодноразово протягом усієї «Чорної вдови» Червоний Страж згадує свої зіткненні з Капітаном Америка – зіткнення, які явно неможливі. Олексій занадто молодий щоб брати участь у якості Червоного Стража під час Другої світової війни, а Стів Роджерс був заморожений до кінця війни і до подій «Месників». Коли Олексій хвалиться своєю перемогою над Кепом у в’язниці, легко списати це на просту брехню, рухому його его. Але пізніше, коли він запитує Наташу, чи згадував його коли-небудь Стів Роджерс, здається, що він дійсно міг повірити в те, що зустрівся з Капітаном Америка. Можливо, Червоний Страж просто запитує про свою репутацію і що його суперництво з капітаном Америка існує виключно в пропаганді часів холодної війни, але відсутність подробиць у фільмі робить цей факт ще цікавішим.

Як Червоний Страж отримав свої надздібності?

Как Красный Страж получил свои сверхспособности

Ще одне важливе питання, на який «Чорна Вдова» не дає відповіді, це те, як Червоний Страж насправді отримав свої суперсили. Олексій каже, що він був першим і єдиним суперсолдатом Радянського Союзу, а це значить, що яка б процедура ні наповнила його силою, це неможливо було повторити. «Сокіл і Зимовий солдат» показали, що в кінці 1940-х і 1950-х роках було багато спроб дублювати сироватку Капітана Америка, тому найбільш імовірним поясненням є те, що в Союзі придбали якийсь варіант, можливо у ГІДРи, або вкрали його у уряду США.

Звідки Олексій дізнався про роботу Меліни в Червоній кімнаті?

Откуда Алексей узнал о работе Мелины в Красной комнате

Після того як Наташа і Олена рятують Олексія з в’язниці, він говорить їм, що нічого не знає про сучасну Червону кімнату, але Меліна може. Потім він ділиться її точним місцезнаходженням і детально пояснює роботу яку вона виконує для Дрейкова. Але звідки Олексію все це відомо, якщо він сидить в тюрмі з середини 80-х? Він знаходить свій старий костюм Червоного Стража в будинку Меліни, що означає, що вона, мабуть, жила там до того як він потрапив до в’язниці, але це не пояснює, звідки він знає, що вона все ще тут або що вона все ще працює в Червоній кімнаті.

Чому Наташа і Олена не проти вбивати невинних людей?

Почему Наташа и Елена не против убивать невинных людей

Організація втечі Олексія з в’язниці Наташею і Оленою стало одним з основних елементів «Чорної вдови», і дивитися на нього неймовірно весело. Проте, в цій сцені є свого роду сюжетна діра в тому, скільки невинних людей поранені і, ймовірно, вбиті під час втечі. У фільмі показано, як багато охоронців біжать в бункер до того, як лавина, викликана Оленою, накриває об’єкт, а Наташа не показує, як вбиває багатьох без сумніву. Але жорстокість сцени з боку всіх трьох присутніх головних героїв не порівнянна з їх атаками на Червону кімнату. Здається малоймовірним, що всі благополучно вижили після нападу на в’язницю, і оскільки жоден з цих охоронців не був пов’язаний зі справжніми злочинцями, жарти Наташі і Олени про смерть цих людей здаються трохи дивними.

Як насправді працює контроль над розумом в Червоній кімнаті?

Как работает контроль над разумом в Красной комнате

З тих пір як Наташа покинула Червону кімнату, методи Дрейкова контролю над людьми стали набагато більш потужними і витонченими. Використовуючи передові мікрочіпи, він може змінювати функції мозку своїх солдатів і впливати на їх поведінку, навіть змушуючи їх вбивати себе, якщо він того забажає. Меліна коротко пояснює чому тільки Дрейків володіє технологією, але є багато інших нюансів про контроль над розумом в Червоній кімнаті, що не пояснені. Що саме робить червоний спрей? Чи є справжні вдови несвідомими, коли вони знаходяться під впливом чіпів? А якщо ні, то як спрей так швидко повертає їх свідомість?

Як працюють здатності Таскмастера?

Как работают способности Таскмастера

Одна з найбільших загадок «Чорної вдови» – це особистість Таскмастера – грізного солдата, задіяного Дрейковом, який може ідеально імітувати бойові прийоми будь-якої іншої людини. У заключному акті фільму з’ясовується, що Таскмастер – це не хто інший, як власна дочка Дрейкова, Антонія, і що він контролює її за допомогою одного зі своїх мікрочіпів. Незважаючи на цікавий поворот, розкриття Антоніі не дає реального пояснення здібностей Таскмастера. Дрейків мимохідь згадує, що його дочка може копіювати будь-які рухи, але не пояснює як вона це робить. Чи була вона створена штучно? Народилася обдарованою від природи? Версія Таскмастера з коміксів просто володіла вродженим талантом до наслідування, і Антонія могла бути такою ж.

Як Наташа втекла від Росса?

Как Наташа сбежала от Росса

В кінці «Чорної вдови», після руйнування Червоної кімнати, Наташа вирішує здатися секретарю Россу, а не продовжувати бігти. Однак наступна сцена, дія якої відбувається лише два тижні по тому, показує, що Наташа вільна. З огляду на її навички, досить імовірно, що вона змогла втекти, але дивно, що фільм не пояснює як. Чому вона не їде з Оленою та іншими вдовами, якщо її план полягав в тому щоб знову втекти? І як вона змогла піти, коли багато хто з її товаришів-Месників не змогли?

Чому Олена вважає, що Соколине око став причиною смерті Чорної вдови?

Почему Елена считает, что Соколиный глаз стал причиной смерти Черной вдовы

У сцені після титрів «Чорної вдови» до Олени після подій «Завершення» наближається графиня Валентина Аллегра де Фонтейн, у якій є цікава місія для колишньої вдови – вбивство Соколиного ока, який, за словами Вел, несе відповідальність за смерть Наташі. Будь який фанат, який бачив «Завершення», зрозуміє, що це брехня, але хіба Олена не повинна цього знати? Більшість персонажів всесвіту Marvel, здається, знають, що відбувалося в «Завершенні», як ніби це загальновідомо, і Олена багато разів чула, як Наташа говорила про те, що вони з Соколиним оком дружать. Ми сумніваємося, що вона так швидко прийме історію Вел за правду, але це рішення може бути пояснено в майбутніх фільмах і серіалах Марвел.

Де були Олена та вдови в «Війні Нескінченності» і «Завершенні»?

Где были Елена и вдовы в Войне Бесконечности и Финале

Можливо, найбільше питання, поставлене «Чорною вдовою», – це де знаходяться Олена, Меліна, Олексій і вдови під час подій «Месників: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Масові битви в кінці обох цих фільмів приваблюють практично всіх союзників, які коли-небудь були у Месників, тому здається особливо дивним, що ніхто з сім’ї Наташі не прийшов підтримати її. Очевидно, це можна віднести до того, що концепції сім’ї Чорної вдови ще не існувало до моменту створення цих фільмів, але це все одно здається трохи дивним.

15/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *