дата выхода фильма новые мутанты

Фільм студії Фокс «Нові Мутанти» дійсно з’явиться в кінотеатрах в наступному місяці. Не дивлячись на раніше наявну інформацію, фільм вийде в прокат в кінотеатри, а не буде трансілороваться на сервісі Hulu.

Джош Бун зробив пост в Instagram присвячений запису фінальної звукової доріжки, а це означає, що фільм, нарешті, на 100% завершено:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

New Mutants is officially done! We just locked the sound mix! Here with me – from left to right- The great Don Sylvester, sound editor of both The Fault in Our Stars and New Mutants. Psst! He also just won an Oscar for Ford Vs. Ferrari. Next up is editor extraordinaire Andrew Buckland, who I finished the film with me while my editors worked on The Stand. Psst! He just won an Oscar too! I’m the idiot in the middle with the hat. Next up is sound engineer David Giammarco – thrice nominated. Last, but not least is Emmy Award winning music editor Chris McGeary. It was a long road but this roaring beast is done and we can’t wait for you to see it! #newmutants #newmutantsmovie #marvel #marvelcomicsgang

Публикация от Josh Boone (@joshboonemovies)

Чесно кажучи, у фільму дійсно був тернистий шлях до великого екрану. Після того, як був відкладений початковий реліз в квітні 2018 року, в інтернеті з’явилося повідомлення про те, що продюсер Саймон Кінберг буде повністю перезнімати фільм щоб змінити те, що вже зняв Джош Бун. Але після виходу «Темного Фенікса» (який зняв Саймон Кінберг), який коштував студії Дісней понад 170 мільйонів доларів і негативно вплинув на їхні доходи в третьому кварталі, Кінберга відсторонили від зйомок, а Джошу Буну дозволили завершити фільм так, як він спочатку хотів.

Не можна сказати, що це 100% той фільм, який люди бачили на тестовому перегляді ще в листопаді 2017 року. Кілька місяців тому був ще один тестовий показ «Нових Мутантів», і ті, хто бачив його, повідомили, що не було кардинально нових сцен, тільки сцени зняті по-іншому. Наприклад, діти тепер не знають, що таке Мутанти, і всі зв’язки з подіями в «Темному Феніксі» були вирізані.

Навіть якщо фільм і був відредагований, щоб віддалитися від всесвіту «Темного Фенікса», Джош Бун розповів, що це саме його версія фільму, а не та, яка пройшла через масштабні зйомки, щоб змінити його історію. У всіх нас буде шанс побачити це на власні очі менш ніж через місяць.

09/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *