Синопсис фильма Новые Мутанты от Fox

Можливо, це знак того, що ми дійсно побачимо «Нових Мутантів» в 2020 році, оскільки студія 20th Century Fox оновила офіційний сайт фільму, додавши новий синопсис до фільму, в який вони доповнили жанр фільму «Жахами» та «Трилером».

Синопсис також показує, що у версії Fox залишилися прямі зв’язки з коміксами, такі як обладунки Меджік або те, що вона пов’язана з Колосом.

Синопсис фільму «Нові Мутанти» від Fox

У цьому жахливому динамічному фільмі, заснованому на серії коміксів MARVEL, п’ятеро молодих людей, що володіють особливими здібностями, поміщаються в секретну установу для проходження лікування, яке, як їм кажуть, позбавить їх від небезпек, пов’язаних з їх здібностями.

У фільмі з’являться Блю Хант, вона ж Даніелла Мунстар (Міраж), яка створює ілюзії з страхів інших людей; Мейсі Вільямс, вона ж Рейн Сінклер (Вовчиця), яка перевтілюється в перевертня; Чарлі Хітон в ролі Сема Гатрі (Гарматне ядро), який може літати на реактивних швидкостях захищених силовим полем; Генрі Зага стане Роберто да Коста (Санспот), який поглинає і управляє сонячною енергією; та Аня Тейлор-Джой, яка зіграє Уляну Распутіну, вона ж Меджік.

Молодша сестра Колоса, Меджік, може за бажанням одягати броню і володіє мечем душі, який підсилює її численні надлюдські і екстрасенсорні здібності. Запрошені доктором Сесілією Рейес (Алісі Брага), щоб поділитися своїми історіями про те, коли їх сили вперше проявилися, п’ять «пацієнтів» приходять до розуміння того, що вони належать до класу людей званих мутантами, яких завжди боялися і остерігалися.

Коли вони заново переживають історії свого походження, їх спогади перетворюються в жахливу реальність. Незабаром вони задаються питанням, що реально, а що ні, і стає ясно, що місце в якому вони знаходяться не те чим здається. З’являється безліч питань, чому їх тримають в полоні? Хто намагається їх знищити?

«Нові мутанти» вийдуть в кінотеатрах Америки 28 серпня.

31/08/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *