Доктор Стрэндж 2 станет фильмом ужасов

Елізабет Олсен розповіла, що «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» обов’язково стане найстрашнішим фільмом Кінематографічного Всесвіту Марвел.

Студія Marvel спочатку анонсували продовження «Доктора Стренджа» в 2019 році, але з тих пір концепція фільму зазнала серйозних змін. Сем Реймі став режисером фільму після відходу Скотта Дерріксона. Хоча спочатку здавалося, що йому доведеться поспішити щоб встигнути зняти «Доктор Стрендж 2», COVID-19 відклав виробництво і дав Реймі більше часу щоб звикнути до Кінематографічного Всесвіту Marvel.

Елізабет Олсен днями отримала свою першу номінацію на премію «Еммі» за свою гру в «ВандаВіжн», і відзначила це кар’єрне досягнення в спільному з фанатами онлайн інтерв’ю для New York Film Academy. Крім розмов про серіал, фанатам розповіли деякі цікаві нюанси про «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Доктор Стрэндж 2 станет самым страшным фильмом Марвел

Інтерв’юер підштовхнув Олсен до подробиць про майбутній сіквел Кіновсесвіту Марвел, і вона розповіла, що це буде найстрашніший фільм Marvel, сказавши: «Це дуже страшний фільм. Це як старі проекти Сема Реймі».

За іронією долі, дискусія про те, чи страшний «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», – досить делікатна тема. Спочатку Дерриксон оголосив на Comic-Con в Сан-Дієго, що цей фільм буде першим фільмом жахів від Marvel, але Кевін Файгі відразу ж втрутився щоб спростувати цю заяву і оголосив, що проект все ще буде з рейтингом PG-13 (13+).

Після невеликого галасу в фанатському товаристві президент Marvel Studios пояснив, що, хоча фільм і буде страшним, він не став би класифікувати його як фільм жахів. Це не завадило багатьом людям, пов’язаним з «Доктором Стренджа 2», включаючи Олсен, роздути хоррор-елементи фільму.

Чи справді «Доктор Стрендж 2» стане фільмом жахів ще невідомо, але слова Олсен про те, що мета проекту полягає в тому щоб зробити його найстрашнішим фільмом Marvel, все ще може бути досягнута. У минулому Marvel Studios не робили нічого що навіть віддалено буде лякати. Незважаючи на цей факт, «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», який прагне стати найстрашнішим фільмом Marvel, є ще однією ознакою того, що Marvel Studios дозволяють кожному проекту 4 Фази мати унікальну атмосферу і експериментувати з різними жанрами.

15/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *