Доктор Стрэндж 2 станет продолжением сериала ВандаВижн

Елізабет Олсен, актриса яка грає Багряну Відьму в Кіновсесвіті Марвел, розповіла, що «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» стане природним продовженням серіалу «ВандаВіжн» на Disney +.

Підігрітий бажаннями фанатів скоріше побачити перший серіал від Marvel, який вийде на Disney +, «ВандаВіжн» дебютує в кінці цього тижня й стане початком 4 Фази. У шоу беруть участь Елізабет Олсен в ролі Ванди Максімофф та Пол Беттані в ролі Віжена. Серіал буде знятий у вигляді сіткому, проте з часом герої зрозуміють, що все не те чим здається, а в їх бездоганному світі починають проявлятися тріщини.

Раніше обговорювалося, що всі нові телешоу Marvel матимуть більш тісні зв’язки з фільмами, й це відразу підтвердив зв’язок «ВандаВіжн» та «Доктор Стрендж 2». Хоча деталі сюжету фільму з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі все ще тримаються в секреті, стало відомо, що Олсен з’явиться у фільмі. Крім цього, події «ВандаВіжн», як кажуть, прямо пов’язані з «Доктор Стрендж 2», натякаючи, що серіал може сприяти відкриттю Мультивсесвіту Marvel. А «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», в свою чергу, також буде пов’язаний з «Локі», прем’єра якого відбудеться в травні.

Напередодні дебюту «ВандаВіжн», Good Morning America взяли інтерв’ю у Елізабет Олсен щоб обговорити серіал та Марвел в цілому. Не дивно, що Олсен не розкрила конкретних подробиць про «Доктора Стрендж 2», але вона підтвердила, що фільм є продовженням «ВандаВіжн».

Сюжет Доктор Стрэндж 2

У Marvel нам багато чого не розповідають про сюжет та подальші плани, але я дійсно думаю, що «ВандаВіжн» стане природним продовження того, що буде відбуватися в «Доктор Стрендж 2». Я думаю, що Кевін Файгі проробляє дійсно приголомшливу роботу, поєднуючи телевізійний формат з фільмами щоб ми могли розповідати більш цікаві історії в майбутньому. Це новий рубіж для Marvel, і я впевнена, що він спрацює.

Знаючи цю інформацію ми рекомендує обов’язково подивитися «ВандаВіжн», адже там можуть з’явиться потенційні підказки про сюжет «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Імовірно, останні епізоди вкажуть як історія буде розвиватися далі. Вихід фільму в даний час запланований на березень 2022 року, і, хоча виробництво почалося в кінці минулого року, Олсен недавно підтвердила, що зйомки припинені через зростання числа випадків COVID в Великобританії.

Якщо говорити про теорії фанатів, то сама популярна полягає в тому, що дії Ванди в «ВандаВіжн» викличуть якесь порушення в Мультивсесвіті, що змусить її об’єднатися з Доктором Стренджем щоб виправити це. Звичайно, «ВандаВіжн» проллє більш ясне світло на це коли вийде. Також було сказано, що «Доктор Стрендж 2» буде пов’язаний з «Людина-павук 3», так що, можливо, «ВандаВіжн» може дати деякі підказки з цього приводу. У будь-якому випадку, абсолютно очевидно, що всі проекти Marvel для Disney + зіллються з Кінематографічним Всесвітом, і буде цікаво побачити як все це об’єднається в єдину історію.

13/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *