Фильму Крэйвен от SONY назначили режиссера

Sony дуже давно планувала зняти фільм про Мисливця Крейвена. Вони навіть планували, що в фільмі повинні були бути присутніми як Крейвен, так й Містеріо, але, як ми всі знаємо, Містеріо став головним лиходієм в «Людина-павук: Далеко від дому».

Ходять чутки, що Крейвен з’явиться у фільмі «Морбіус», так як його костюм був помічений під час зйомок, але поки ми не знаємо, чи потрапить персонаж в фінальний варіант фільму чи ні.

Днями Deadline повідомили, що Джей Сі Чендор був найнятий в якості режисера для фільму «Крейвен».

Звичайно, деякі фанати задавалися питанням, як можна почати роботу над Крейвеном без Людини-павука, але мабуть вони забули, що Marvel Studios та Sony уклали нову угоду після переговорів про права на Людину-павука в серпні минулого року. Після цього Кевін Файгі підтвердив, що Людина-павук зможе з’являтися як у Всесвіті Sony так і в КВМ:

Він [Людина-павук] виявився єдиним героєм який володіє суперсилою перетинати Кінематографічні Всесвіти, тому, поки Sony продовжують розробляти Всесвіт Павука, ви ніколи не дізнаєтеся які сюрпризи може піднести йому майбутнє.

І так, це стосується й Тома Холланда. Він, Соні та Людина-павук від Марвел нероздільні. Обидві студії люблять його, тому вони не зроблять такої дурості, як спроба віддати роль Людини-павука іншому акторові.

31/08/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *