Морбиус и Веном 2 от Sony станут частью КВМ

Sony поступово інтегруються в КВМ, і на додаток до Людини-павука частиною КВМ стануть «Веном 2» і «Морбіус».

Коли в 2018 році вперше з’явився «Веном», його зв’язок з КВМ був в кращому випадку незначним. Продюсер Емі Паскаль назвала фільм та інші побічні продукти про ворога Людини-павука «доповненням» до франшизи про нього від 2017 року, але пізніше відмовилася від цих коментарів. Проте, ситуація в корені змінилася після того як Marvel Studios і Sony уклали угоду про права на інтеграцію Пітера Паркера і всесвіту персонажів-павуків.

Трейлер «Морбіус» підтвердив, що майбутній фільм буде пов’язаний з КВМ, і нам навіть показали сцену, де вампір, яким став вчений Майкл Морбіус, стикається віч-на-віч з Адріаном Тоомесом Майкла Кітона (він же Стервятник) з «Людина-павук: Повернення додому». У злитому сюжеті Морбіус також були знайдені докази того, що «Морбіус» буде пов’язаний з КВМ, а конкретно з Людиною-павуком, який знаходиться в бігах після того, як його звинуватили в смерті Містеріо.

У недавній публікації в Instagram КВМ Флеша Томпсона, яку Sony створили для реклами фільму «Людина-павук: Далеко від дому», згадується Морбіус, і Флеш розповідає про ті дні, коли світ не був «зруйнований вампірами, інопланетянами і людьми з літаючих роботів». Ілюстрація в пості оформлена в стилі титульної сторінки з випуску The Daily Bugle, де говориться, що Людина-павук пропав, а серійний вбивця Клетус Кеседі на свободі.

куда пропал человек паук The Daily Bugle

Кеседі в «Веном 2» зіграє Вуді Харрельсон, якого нам показали в сцені після титрів, він то і стане головним лиходієм у фільмі. Том Харді навіть додав до свого облікового запису Instagram фотографію Харрельсона в ролі Кеседі в «Веном 2» разом з простим написом: «Привіт, Клетус»

Очевидно, що пост Флеша Томпсона покликаний підкреслити, що Людина-Павук, Морбіус і персонажі з фільму Венома існують в одному загальному всесвіті, наприклад в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *