Мультсериал Что если станет очень важной частью будущего 4 Фазы Киновселенной Марвел

За словами зірки серіалу «Локі», наступний серіал Marvel, «Що, якщо …?», зіграє дуже важливу роль в майбутньому 4 Фази Кінематографічного Всесвіту Марвел.

У мультсеріалі будуть розглянуті різні сценарії, які потенційно могли статися в Кінематографічному Всесвіті Marvel. В епізодах буде розвиватися кілька різних сюжетів: Пеггі Картер отримає сироватку суперсолдата, а Т’Чалла полетить в космос з спустошувачами. Це буде перший проект Марвел який буде анімований, а також буде найтривалішим серіалом на даний момент з десятьма епізодами в першому сезоні і вже підтвердженим другим сезоном.

Прем’єра серіалу відбудеться 11 серпня на Disney + після фіналу серіалу «Локі» 14 липня. «Локі», як і «ВандаВіжн», а також «Сокіл і Зимовий солдат» до нього, отримав похвалу від фанатів і допоміг зберегти інтерес аудиторії до Кіновсесвіту Марвел, поки більшість фільмів, наприклад «Чорна вдова», були перенесені через пандемію Covid-19.

У недавньому інтерв’ю на вечірньому шоу Джиммі Феллона про серіал «Локі», Том Хіддлстон розповів про свою роль у «Що, якщо …?» і підтвердив, що серіал буде важливий для майбутнього 4 Фази Кіновсесвіту Марвел. Трейлер до серіалу показав, що Локі очолить армію асгардців проти Ніка Ф’юрі. Хоча Хіддлстон і не знав, що саме це означає для епізоду, він натякнув на те, наскільки важливим буде серіал в цілому.

Я заінтригований, тому що не бачив всього серіалу цілком. І я знаю, що в проекті, начебто, будуть всі персонажі з Всесвіту Marvel щоб озвучити своїх персонажів в мультсеріалі… І все це вплине на майбутнє Кіновсесвіту Марвел, про яке я звичайно нічого не знаю.

Поки серіал «ВандаВіжн» досліджував магію зміни реальності, а «Локі» показав альтернативні часові рамки, «Що, якщо …?» може розвивати обидва ці напрями і підготувати глядачів до «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Після кожної Фази здавалося все більш і більш малоймовірним, що КВМ зможе продовжувати перевершувати себе, але вихід франшизи за межі часу і простору – досить гарне місце для початку. Тепер, коли такі актори як Кріс Еванс і Роберт Дауні-молодший покинули франшизу, забравши з собою своїх персонажів, для Кіновсесвіту Марвел дуже важливо створити нові захоплюючі історії щоб зацікавити фанатів цих персонажів.

14/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *