Фото и видео со съемок сериала Сокол и Зимний солдат

На цьому тижні з’явилися відео та фото зняті на зйомках «Сокіл та Зимовий солдат», які показали як Бакі Барнс звільняє людей з автомобілів поліції Нью-Йорка, в той час як Джон Уокер бився з групою бандитів в масках.

Тепер, завдяки новим ексклюзивним відео і фото, отриманими компанією Murphy’s Multiverse, ми можемо отримати НАБАГАТО більш чітку картину того, що ми побачили.

На цьому етапі ми хотіли б застерегти будь-якого хто чутливий до спойлерів від перегляду наступних матеріалів, так як те, що буде далі, дуже сильно пов’язано з основним сюжетом.

капитан америка Сокол и Зимний солдат

Користувач твіттера @Loburger був на знімальному майданчику в суботу, 29 лютого, і йому вдалося зробити кілька фотографій, в тому числі одну нижче, яка, здається, пояснює те, що ми побачимо в відео зі зйомок.

Наведене нижче фото показує, що принаймні одна сцена в «Сокіл та Зимовий солдат» буде обертатися навколо ситуації із заручниками, що сталася на саміті G20 в Нью-Йорку в 2023 році. G20 – це щорічний саміт, який вперше відбувся в 1999 році. Представники з 20 країн збираються, щоб обговорити способи досягнення міжнародної фінансової стабільності. Нещодавно актор Демі Кастро був доданий на сторінку IMDB як «Лідер G20 # 1», і, якщо ми правильно зрозуміли відео, лиходії нападуть на саміт G20!

фото и видео со съемок Сокол и Зимний солдат фото и видео со съемок Сокол и Зимний солдат

Наведені нижче чотири відео дають набагато більш повне уявлення про те, що відбувається в цій сцені. Згідно @Loburger:

2 бронемашини зупиняються, і до них біжать 4 людини. Складно точно визначити, але схоже що всі 4 з них є жінками. У одного з цих «поганих хлопців» в масках були блискучі довгі руді кучеряві волосся.

На перших відео ми бачимо як 2 вантажівки були зупинені групою жінок.

Інша відео схоже на сцену наступного дня, але під іншим кутом. Нам показують бій Уокера, якого долає група жінок.

Фінальне відео показує як Бакі поспішає на допомогу Уокеру, звільнивши тих, хто, як ми припускаємо, є заручниками з G20.

06/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *