когда выйдет сериал сокол и зимний солдат

Ми зібрали все, що відомо про серіал «Сокіл та Зимовий солдат», який стане першим з п’яти серіалів Marvel які вийдуть на Disney +. Серіал «Сокіл та Зимовий солдат» буде частиною 4-ї фази КВМ, яка триватиме до 2021 року і складатиметься ще з шести повноцінних фільмів на додаток до серіалів.

Про серіал «Сокіл та Зимовий солдат» вперше розповіли в жовтні 2018 року і підтвердили в Сан-Дієго на Comic-Con 2019 під час презентації Marvel в залі H. Серіал буде присвячений пригодам найближчих друзів і союзників Стіва Роджерса, Сема Вілсона (Сокола) і Бакі Барнса (Зимового Солдата). Нам розкажуть про події після фільму «Месники: Завершення», де Сем і Бакі були відроджені після дій Таноса з руквичкою, щоб допомогти іншим Месникам вбити Таноса і його армію. «Сокіл та Зимовий солдат» буде складатися з 6 годинних серій і триватиме всього 1 сезон.

«Сокіл та Зимовий солдат» вперше об’єднаються в одну команду в КВМ. Що з цього вийде ми поки не знаємо, але давайте подивимося на те, що відомо на поточний момент.

Ентоні Макі і Себастіан Стен повертаються

Энтони Маки и Себастиан Стэн сериал сокол и зимний солдат

Ентоні Макі і Себастіан Стен знову зіграють свої ролі Сокола і Зимового солдата в серіалі складається з 6 часових серій. Їх участь була підтверджена в Сан-Дієго на Comic-Con 2019. Маки є частиною КВМ з 2014 року, коли він вперше з’явився в ролі Сема Вілсона у фільмі «Перший месник: Інша війна». І після того, як він боровся разом з Капітаном Америкою в цьому фільмі проти Гідри, він продовжив підтримувати Стіва Роджерса в його майбутніх починаннях. Після «Перший месник: Інша війна» Сем приєднався до Стіва в «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності», а потім знову в «Месники: Фінал».

Тим часом Стен був частиною КВМ протягом майже 10 років, вперше з’явившись в 2011 році у фільмі «Капітан Америка: Перший месник» в ролі друга дитинства Стіва Роджерса Бакі Барнса. Він був убитий в цьому фільмі, але після знову з’явився в КВМ як Зимовий солдат. Стів намагався врятувати Бакі після промивання мізків і змусити його згадати своє минуле і їх спільну історію. Тільки в «Перший месник: Громадянська війна» Бакі зміг по-справжньому звільнитися від проблеми з пам’яттю і стати союзником Стіва і команди Месників.

Шоураннери Сокола і Зимового солдата

Шоураннеры Сокола и Зимнего солдата

Творчий колектив «Сокіл та Зимовий солдат» очолює шоураннер Малкольм Спеллман. Спеллман виступатиме в ролі сценариста у всіх шести епізодах. Хоч він раніше і не був пов’язаний з КВМ, минулі заслуги Спеллмана включають кілька хороших робіт. Раніше Малькольм був продюсером і сценаристом в серіалі «Імперія» студії Fox. Він також написав сценарій для “Сімейне весілля” 2010 року.

На додаток до Спеллману, Марвел найняли Карі Скогланд, яка буде допомагати з усіма 6 епізодами «Сокіл та Зимовий солдат». Карі Скогланд була затверджена в якості режисера серіалу ще в травні, офіційно ставши однією з небагатьох жінок-режисерів Marvel Studios. На додаток до Скогланд, Кейт Шортланд була найнята для роботи над «Чорною Вдовою», а Хлоя Чжао керуватиме «Вічними».

Барон Земо повернувся

Барон Земо вернулся Сокол и Зимний солдат

Барон Гельмут Земо повернеться в серіалі «Сокіл та Зимовий солдат». Земо (Даніель Брюль) «зламав» презентацію Marvel в Сан-Дієго Comic-Con 2019, щоб привітатися з керівником студії Кевіном Фейджем, зірками серіалу Ентоні Маккі і Себастьяном Стеном, а також зі всім Залом H. Подивившись прямо в камеру, Земо зловісно зауважив: «Я просто хотів привітатися з деякими старими друзями. Господа, ми скоро побачимося ».

Земо – лиходій в коміксах Marvel. Син нацистського вченого Земо завжди прагнув вбити Месників. В КВМ передісторія Земо була злегка змінена, перетворивши його в жертву битви в Заковії, де він втратив всю свою сім’ю. Намагаючись помститися Капітану Америка він спровокував серію катастрофічних подій, в тому числі вибух бомби на конференції Організації Об’єднаних Націй, в результаті якої загинув батько Т’Чалли, а Бакі був у всьому обвинувачений. План Земо спрацював, перетворивши Залізну Людину і Капітана Америку на ворогів, так як Кеп усіма силами захищав свого друга Бакі.

Дата виходу «Сокіл та Зимовий солдат»

Дата выхода Сокола и Зимнего солдата

«Сокіл та Зимовий солдат» спочатку були заплановані на осінь 2020 року, але було прийнято рішення трохи перенести серіал на серпень 2020 року. Зйомки почалися восени 2019 року, і, незважаючи на деякі невдачі через землетруси, все ще йдуть за наміченим планом. Серіал стане першим з п’яти запланованих в даний час серіалів Marvel, які з’являться на Disney +. Після «Сокіл і Зимовий солдат» в грудні 2020 року вийдуть «Ванда/Віжн», а в кінці весни 2021 року «Локі». «Що якщо …?» Покажуть влітку 2021 року і «Соколине око» восени 2021.

Трейлер серіалу «Сокіл та Зимовий солдат»

10/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *