Идрис Эльба может вернуться к роли Хеймдалла в Тор 4

Тайка Вайтіті та Ідріса Ельба, провівши якийсь час разом, підігрівають чутки про те, що Хеймдалл з’явиться в «Тор: Кохання та Грім».

З’явившись у фільмі Кеннета Брана «Тор» 2011 року, Ідріса Ельба грав захисника врат в Асгарда аж до смерті Хеймдалла на початку «Месників: Війна нескінченності». Коли за фільм взявся Тайка Вайтіті, він запропонував йому аналогічну роль в «Тор: Раґнарок».

Хоча Хеймдалл був частиною КВМ протягом більшої частини Саги Нескінченності, з’являлися новини про те, що Marvel Studios не докінця розкрили персонажа Ельби. Що робить його смерть в «Війні нескінченності» такою же недоречною, як й його останні дії при відправці Халка назад на Землю. Тим більше, що є відчуття, що франшиза Тора тільки почала набирати свою популярність після того, як Вайтіті очолив франшизу в якості режисера «Раґнарок» в 2017 році.

Перебування Ельби в КВМ, можливо, ще не закінчено. Останній пост Вайтіті в соціальних мережах може вказувати на те, що Хеймдалл повинен з’явитися в «Любов та Грім». На зображенні, розміщеному в офіційному акаунті режисера в Instagram, він та британський актор відвідали команду з регбі New Zealand All Blacks на минулих вихідних. З огляду на те, що зйомки «Тор 4» не за горами, дехто сприймає це як знак того, що Ельба супроводжує Вайтіті бо він теж знімається у фільмі.

Идрис Эльба вернется к роли Хеймдалла

Однак варто зазначити, що Вайтіті та Ельба також працювали поза КВМ. Зовсім недавно вони працювали над фільмом Джеймса Ганна для Warner Bros. та DC Films «Загін Самогубців». Ельба зіграє там Бладспорта, а роль Вайтіті все ще тримається в секреті. Можливо, вони зблизилися за час роботи над фільмом.

У недавніх матеріалах ми розповідали, що в «Тор: Любов та Грім» буде акторський склад в стилі Месників, а це означає, що крім підтверджених основних акторів, таких як Кріс Хемсворт, Тесса Томпсон та Наталі Портман, у фільмі буде набагато більше зірок. Крістіан Бейл імовірно зіграє лиходія у фільмі, можливо з’являться й Вартові Галактики, але Зоряний Лород, як вже доведено, точно з’явиться у фільмі.

Поява Хеймдалла в КВМ на даний момент не виключена студією. Можливо, він якимось чином вижив після руйнування корабля Асгарда в «Війні Нескінченності». В іншому випадку, його поява може бути пов’язана зі спогадами. Знову ж таки, залишається чекати підтвердження від Marvel Studios, але не варто засмучуватися якщо цього не станеться.

30/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *