Кроссбоунс вернется в Киновселенную Марвел

Подальше розширення Мультивсесвіту в Кінематографічному Всесвіті Марвел відкриває двері для всіляких ідей і здогадів, які до сих пір ми бачили тільки на сторінках коміксів. Той, хто їх читає, знає, що в них ніхто і ніколи не вмирає по-справжньому.

У фільмі «Месники: Завершення», завдяки подорожі в часі, ми вже бачили повернення Брока Рамлоу. Нагадаємо вам, що він загинув в «Перший месник: Протистояння» при його першій появі в ролі Кроссбоунса. І тепер ми знову зможемо побачити його на екранах.

З надійних джерел вдалося дізнатися, що Marvel збираються якимось чином повернути Кроссбоунса у Всесвіт і зараз обговорюють як найкраще це зробити.

Ми поки не знаємо, коли і як він повернеться. Він може з’явитися а альтернативному всесвіті в «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля», який вийде на екрани в наступному році, або це може бути будь-який інший з проектів Марвел. Можливо завдяки мультивсесвіту ми зможемо побачити як Кроссбоунс назавжди повернеться в Кінематографічний Всесвіт Марвел і як він стане ворогом для Сема Вілсона – нового Капітана Америка, або, можливо, стане учасником програми «Громовержці».

Що б не трапилося, Кроссбоунс це персонаж, який заслуговує більш довгого життя в Кінематографічному Всесвітs Марвел. Так що давайте сподіватися, що все вийде, і Marvel зможе повернути його!

05/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *