дата выхода 2 сезона Сокол и Зимний солдат

Напередодні прем’єри 1 сезону «Сокіл та Зимовий солдат», директор КВМ Кевін Файгі підтвердив, що вже ведуться попередні роботи над 2 сезоном серіалу.

Вже на цьому тижні, всього через тиждень після завершення «Ванда/Віжн», на Disney + вийде новий серіал по всесвіту Марвел «Сокіл та Зимовий солдат», з Ентоні Макі та Себастьяном Стеном в головних ролях. На цей раз близькі друзі Стіва Роджерса відправляються на абсолютно нову місію після Саги Нескінченності.

Стандарт, який встановив «Ванда/Віжн» для невеликих серіалів Marvel Studios, достатоно високий, але судячи з першої реакції на «Сокіл та Зимовий солдат», схоже, що його також чекає успіх. Серіал буде значно відрізнятися від свого попередника і стане не таким магічним, а схожим по атмосфері на «Перший месник: Друга війна» Джо і Ентоні Руссо. І якщо інша частина шестисерійного серіалу буде добре прийнята, Файгі та його команда готові продовжити пригоди Сема і Бакі в другому сезоні, до чого вже почав готуватися режисер Карі Скогланд.

Під час онлайн прес-конференції присвяченій «Сокіл та Зимовий солдат», Файгі запитали, чи є у студії плани на 2-й сезон. Хоча він зі зрозумілих причин не заперечував і не підтверджував можливий вихід, він розповів, що у них вже є ідеї щодо другого сезону. Але також підкреслив, що їх увага була повністю зосереджена на тому, щоб розповісти цікаву історію в першому сезоні серіалу.

когда выйдет 2 сезон Сокол и Зимний солдат

Нам задають питання про 2 сезон досить часто, тому що люди очікують, що серіал буде схожим на те, що вони бачили раніше. Але ми підійшли до цього як в кіно: нам краще зробити максимально якісно те, що плануємо показати зараз, тому що ми не зможемо повернутися в часі й щось змінити в уже випущених проектах.

Варто відзначити, що, хоча офіційного повідомлення про 2 сезон «Ванда/Віжн» ще немає, актори обов’язково з’являться в наступних проектах Кіновсесвіту Марвел. Багряна Відьма з’явиться в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», а Моніка Рембо дебютує на великому екрані в «Капітан Марвел 2». А Віжн і деякі другорядні персонажі продовжать свої історії в інших майбутніх проектах студії.

Якщо говорити про «Сокіл та Зимовий солдат», то невідомо де ще можуть з’явитися Сем і Бакі. Звичайно, обов’язково вийде фільм «Месники 5» або інший проект присвячений команді Месників, але вони, можливо, занадто далекі щоб фанати змогли незабаром побачити цих персонажів. З огляду на це, цілком логічно, що ці персонажі продовжать свої пригоди у 2 сезону серіалу «Сокіл та Зимовий солдат».

15/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *