человек паук появится в фильме Мербиус

Цими вихідними закінчилися зйомки «Веном 2», але люди помітили дещо цікаве на знімальному майданчику, який використовували для фільму в Лос-Анджелесі.

Користувач Reddit виявив нью-йоркський автобус в Лос-Анджелесі, на локації яка виглядала як вулиця Нью-Йорка, а на автобусі була велика реклама Daily Bugle зі словами «Де Людина-Павук?». Але пізніше, на тій же локації був помічений Джаред Лето, а це значить, що Людина-Павук може з’явиться як в «Веномі 2», так і в «Морбіусі».

Человек-Паук появится в Веном 2

«Веном 2» вийде в кінотеатрах в жовтні цього року, задовго до дебюту «Людина-Павук 3» в липні 2021 року. У «Морбіусі» нам покажуть, що люди думають, що Пітер Паркер – вбивця, і, схоже, що в «Веномі 2» натякнуть на те, що відбувається зі Спайді, чому він втік і його не бачили з тих пір, як він воював з Містеріо.

Нещодавно ми розповідали про те, що Sony вели переговори з Томом Голландом про камео в «Веном 2», тому ми точно дізнаємося про те, що відбувається в житті Пітера Паркера до виходу третього фільму в КВМ про Людину-Павука наступного літа.

09/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *