в марвел может появиться Леди Сиф

Під час трансляції в Інстаграм актриса Джеймі Александер, яка зіграла Леді Сіф, натякнула, що вона повертається в КВМ, але чи з’явиться вона в «Локі» або «Тор 4»?

В останній раз Леді Сіф з’являлася в епізоді серіалу «Агенти Щ.И.Т.» в 2015 році, а в КВМ останній раз вона з’явилася у фільмі «Тор 2: Царство темряви» в 2013 році. Леді Сіф є однією з найближчих друзів Тора, але нам не розповідають куди вона поділася під час подій у фільмі «Тор: Раґнарок». Це змусило фанатів замислитися, де знаходиться Сіф і чи повернеться вона коли-небудь.

КВМ вступає в нову фазу після завершення своєї епічної Саги Нескінченності. 4 Фаза почнеться з «Чорної Вдови» в травні, і крім фільмів буде складатися з серіалів на Disney +.

Під час Інстаграм трансляції александр натякнула на можливе повернення в КВМ, але не сказала нічого конкретного. Фанати почали її розпитувати, чи вміє вона їздити верхи на коні, і чи володіє вона мечем, як вона робила це у фільмах про Тора. Засміявшись Алксандр відповіла «так», і «можливо, мені незабаром доведеться зробити це знову». Потім Джеймі запитали, над чим вона працює зараз і де знімається, на що отримали відповідь, що якщо вона розповість, то її точно вб’ють.

16/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *