Опровергли слухи о появлении Дракона Фин Фанг Фума

Незважаючи на очевидні натяки на те, що Фін Фанг Фум з’явиться в «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» від Marvel, зірка фільму Сіму Лю говорить зворотне.

Цього року Сіму Лю дебютує в ролі Майстра кунг-фу Шанґ-Чі. Актор отримав роль ще в 2019 році, і спочатку планувалося, що «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» дебютує в кінотеатрах на початку цього року. Однак через коригування в розкладі вихода фільмів викликаних пандемією, фільм був перенесений на вересень. На відміну від «Чорної вдови», яка вийде і на потоковому сервса і в кіно, «Шанґ-Чі» вийде виключно в кінотеатрах.

В останні місяці спостерігається приплив нової інформації про сюжет «Шанґ-Чі». У той же час продовжували поширюватися чутки про те, які персонажі Marvel Comics потенційно можуть з’явитися у фільмі. Фін Фанг Фум, інопланетянин який виглядає як дракон, є одним з персонажів, про яких найбільше говорять фанати. Безліч мерчу до фільму, наприклад куртки та інші символіки, натякали на дракона, що з’являється у фільмі, і багато хто почав припускати, що це означає появу Фін Фанг Фума у фільмі.

Актерский состав Шанг-Чи и легенда десяти колец

Але на жаль це не так. В рамках репортажу NBC News про «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» Сіму Лю розвінчав чутки про те, що Фін Фанг Фум буде грати роль у фільмі. Обговорюючи важливість азіатських героїв, Лю додав, що уникає деяких сумнівних чуток які відрізняються від вихідного матеріалу, а допомагає створити позитивне уявлення про фільм.

Згідно сюжету, головний герой повернеться до злочинного підприємства свого батька, чого він давно намагався уникнути. У коміксах батько Шанг-Чі, Фу Маньчжу, так само небезпечний як і Фін Фанг Фум.

Рішення студії замість цього зробити його батька Венву, також відомого як Мандарин, є одним із прикладів того, як в «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» намагаються відійти від стереотипних зображень азіатів в коміксах.

Це не означає, що в «Шанґ-Чі» не буде якогось дракона, оскільки один з наборів LEGO для фільму вийшов разом з фігуркою дракона. Мабуть творці фільму вирішили, що цим драконом буде не Фін Фанг Фум.

02/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *