костюм человека паука в морбиус

Коли вийшов трейлер «Морбіус», багато хто в Інтернеті використовували фото костюма «Людини-павука» з гри на PS4, щоб вибудувати складні теорії змови про те, що фільм насправді знімається у всесвіті Людини-павука від Сема Реймі, незважаючи на те, що в трейлері були і персонажі КВМ, наприклад Стерв’ятник Майкла Кітона.

Сьогодні на Reddit з’явився пост з витоком сюжету фільму (УВАГА: можливі спойлери). Модератори переговорили з автором поста і якщо пост все ще не видалили, то цілком ймовірно, що він може бути оригіналом. В інформації також згадується костюм з фільму «Людина-павук: Повернення додому» і ніяких згадок костюма Людини-павука від Сем Реймі:

По дорозі він передає плакат із зображенням людини-павука з написом «ВБИВЦЯ», і на відміну від трейлера, костюм Людини Павука виглядає в точності як в «Людина-павук: Повернення додому».

Цілком ймовірно, що фото костюма з гри на PlayStation 4 просто використовували для того, щоб підготувати знімок для трейлера, в той час як ми побачимо справжній костюм Людини-павука в готовому фільмі.

11/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *