Марвел получил права на Халка

Одна з найбільших перешкод, з якими Marvel Studios стикалися за всю свою історію, була пов’язана з проблемами на права на Халка і Немора.

У той час як Дісней могли вільно використовувати Халка абсолютно в будь-якому фільмі, у Марвел не було можливості створити сольний фільм про Халка через складнощі, пов’язані з подальшим поширенням фільму.

Безумовно Marvel завжди могли б зняти сольний фільм про Халка, але всі права на його поширення і прибуток від показів отримала б студія Дісней, що робило такий фільм абсолютно невигідним для кіностудії Марвел. Все тому, що Universal володіють правами на супергероя з першого показу будь-якого сольного фільму про Халка. Але всі ми розуміємо, що Марвел не могли так просто втратити можливість потенційного прибутку в мільярди доларів, яка з’явилася б якби правами на супергероя володіла сама кіностудія.

І ситуація з правами може перестати бути проблемою.

У мережі ходять чутки, що Marvel викупили повний контроль над Халком і Немором, і перешкод для створення сольного фільму про Халка більше не існує. Ми сумніваємося, що вони коли-небудь знімуть сольний фільм про Немора (через успіх Аквамена), але вони точно будуть використовувати його в майбутньому як лиходія для Месників.

Ця чутка може пояснити, чому Кевін Файг запросив Марка Руффало поділитися ідеями для нового «Халка». Бо якщо студія Марвел тепер може самостійно знімати і поширювати сольні фільми про зеленого гіганта, не турбуючись про Universal, то було б розумно дізнатися, чи є які-небудь ідеї для такої картини.

Файг також сказав, що «шахові фігури» в «Месники: Ендшпіль» були навмисно розставлені так, щоб створити стартовий майданчик для майбутнього фільму про «великого зеленого хлопця». І якщо цей слух виявиться правдою, ми зможемо побачити ще один сольний фільм про Халка.

03/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *