кого боится Капитан Марвел

Капітан Марвел зобов’язана вбити всіх Месників. Але перемогти Залізну Людину і Тора було легко … в порівнянні з дійсно сильним членом команди.

Лють Капітана Марвел вже показала, що у неї є все що потрібно, щоб перемогти Залізну Людину і Тора в чесному бою, завдяки їх слабкостям. Але місія Керол вбити всіх Месників привела до найскладнішого етапу – впоратися з тим членом команди, який дуже сильний, занадто міцний і дуже могутній, щоб мати хоч якусь слабкість.

Завдяки припущеннями і наявній історії, що з’явилася задовго до появи Капітана Марвел в КВМ, фанатам була показана зла версія Керол Денверс з коміксу «The Last Avenger», якій з невідомих причин необхідно вбити кожного члена Месників за один день. Так, Керол змогла перемогти Тора а незабаром також Залізну Людину. Але як тільки справжній злодій цього коміксу був розкритий, який за допомогою Керол хотів убити всіх месників а потім обміняти їх тіла клонами, шанувальники змогли видихнути з полегшенням. Що ще більш важливо, вони змогли спокійно читати і насолоджуватися майбутніми боями, щоб побачити як Чорна Пантера і інші Месники здалися під натиском Капітана Марвел. Хто наступний? Жінка-Халк … герой, якого Керол злякалася.

Комікс «Месники» розповів про нові здібності Жінки-Халка, які вона отримала завдяки технологіям Ваканди. Але навіть не беручи до уваги її грубу силу, в офіційному превью коміксу «Captain Marvel # 15», очевидно, що Керол права: Дженніфер Уолтерс – абсолютно новий рівень бійців в порівнянні з Тоні і Тором.

Капитан Марвел против Женщины Халка
комикс Капитан Марвел против Женщины Халка Капитан Марвел против Женщины Халка комикс Женщины Халка против Капитана Марвел

У цьому коміксі Керол потрібно знайти спосіб узяти гору над Жінкою-Халком або досягти успіху в тому, щоб Джен досить розлютилася, щоб знищити саму себе.

«Captain Marvel #15» стане доступним 19 лютого 2020 року.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *