кто снимет тор 4

У «Тор: Любов та Грім» з’явиться другий режисер Дженніфер Кайтін Робінсон, яка допоможе написати сценарій Тайку Вайтіті.

4 фаза КВМ буде в основному сфокусована на таких героїв як Доктор Стрендж і Чорна Пантера, але деякі з оригінальних Месників як і раніше будуть відігравати важливу роль. Варто зауважити також те, що Тора чекає світле майбутнє в КВМ в ролі Бога грому створеного Вайтіті.

Після братів Руссо, які створили історію Тора в фільмах про Месників, Вайтіті вирішив по-своєму розкрити історію персонажа у фільмі «Тор: любов та грім». Нам належить дізнатися з якими новими викликами зіткнеться Тор після подій в «Месників: Завершення». Поки відомо лише те, що Валькірія повернеться і що Джейн Фостер перетвориться в Могутнього Тора, додавши більше жінок-героїв в КВМ. І з появою Дженніфер Кайтін Робінсон в Marvel Studios сценарій може заграти новими фарбами.

у тора 4 будет два сценариста

Раніше Робінсон показала свої режисерські здібності в фільмі «Хтось класний» для Netflix, який отримав позитивні відгуки критиків. До роботи над «Хтось класний» Робінсон відповідала за створення серіалу «Солодкі і порочні» на MTV, в якому були елементи супергеройського кіно. Тепер вона приєднається до найбільшої франшизі про супергероїв і продовжить свій швидкий кар’єрний ріст в Голлівуді.

15/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *