дата выхода Человек-муравей 3

Мішель Пфайффер підтвердила, що продовження фільмів 2018 року «Людина-мураха та Оса», «Людина-мураха та Оса: Quantumania» вийде в 2022 році.

Актриса зіграла Джанет Ван Дайн в другому фільмі франшизи КВМ «Людина-мураха та Оса». Її персонаж був першою Осою ще до того, як її дочка Хоуп отримала цей титул у фільмі. В останній раз Джанет бачили як вона перетворюється в пил в кінці «Людина-мураха та Оса», але згодом вона була відроджена в «Месники: Завершення».

«Людина-мураха та Оса» глибоко занурилися в принцип роботи та розуміння квантового виміру, який згодом відіграв важливу роль в «Месники: Завершення». Головний герой, якого грає Пол Радд, та дочка Ван Дайна Хоуп (Еванджелін Ліллі) допомогли її батькові Хенку Піму (Майкл Дуглас) відправитися в цей вимір щоб знайти застряглу там Джанет, яка пробула там 31 рік після зменшення до субатомного рівня.

Квантовий вимір, з точки зору Кінематографічного Всесвіту Марвел, в цьому фільмі представлений як забавна пригода, але він насправді представляє набагато ширший спектр можливостей. Квантовий вимір може відкрити потенційні двері в Мультивсесвіті, який, схоже, сильно вплине на 4 Фазу Marvel.

когда выйдет Человек-муравей 3

У своєму Instagram Пфайффер опублікувала логотип нового фільму «Людина-мураха та Оса: Quantumania» з підписом, що він вийде в 2022 році. Це відбулося незабаром після презентації фільму на Дні інвестора Дісней, на якому було показано безліч нових фільмів та серіалів КВМ на 2021 рік. Також Було підтверджено повернення головних акторів Пола Радда та Еванджелін Ліллі. Disney також пообіцяли представити класичного лиходія з коміксів Канга Завойовника, якого зіграє Джонатан Мейджорс.

Ключове слово в назві, «Quantumania», схоже вказує на те, що глядачі побачать багато нового з цього світу, що є захоплюючою перспективою, з огляду на майбутні сюжетні лінії Мультивсесвіту. А «Месники: Завершення» довели, що подорож у часі через квантовий вимір можливо.

Підтвердження виходу «Людина-мураха та Оса: Quantumania» у 2022 році інтригує. Персонаж Пфайффер виявився ключовим у розумінні квантового виміру, а знання того, що цей світ та Джанет Ван Дайн можуть зіграти велику роль в прийдешньому фільмі та у всьому Всесвіті дійсно викликає інтерес.

18/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *