Когда выйдет Дэдпул 3

Коли Райан Рейнольдс офіційно підтвердив, що він і Marvel Studios почали роботи над Deadpool 3 на початку січня, природно, що у фанатів виникло багато питань про новий фільм.

Marvel Studios вже встигли відповісти на безліч питань в своїх інтерв’ю про фільм Дедпул 3, його рейтинг та роль яку Дедпул займе в Кіновсесвіті Марвел. Ми вирішили зібрати всі чутки і факти, які вже відомі, про фільм Deadpool 3 в одній статті. Сподіваємося вам це буде цікаво.

Чи буде Дедпул 3 мати рейтинг R (17+)?

Це найчастіше питання, яке цікавило величезну кількість фанатів, і на на нього відповіли ще під час покупки Діснеєм студії Фокс. В той же день, в 2017 році, Дісней провів телефонну конференцію з інвесторами, і один з них запитав Боба Айгер про Дедпула і його R-рейтинг. Генеральний директор Дісней відповів, що вони не планують зменшувати рейтинг фільму, так як це може викликати негативну реакцію у фанатів Дедпула, а вони у студії завжди були на першому місці.

Чи стане Дедпул 3 частиною Кіновсесвіту Марвел?

Другим по частоті стало питання про те, чи буде Deadpool 3 частиною Кіновсесвіту Марвел або для нього буде створено окремий всесвіт Марвел.

Генеральний директор Дісней Боб Айгер вперше висловився про це в інтерв’ю The Hollywood Reporter в вересні 2018 року, заявивши, що існує тільки один Всесвіт Marvel і не може існувати безліч версій одного і того ж.

Через рік після цього, у звіті про доходи Дісней за 3-й квартал в серпні 2019 року Айгер підтвердив, що Кевін Фейдж починає роботу над Дедпулом і зараз це один із пріоритетних напрямків у студії:

Ми бачимо величезну довгострокову перспективу у великій колекції театральної інтелектуальної власності, яку ми придбали у Fox, включаючи знамениті франшизи фільмів, такихяк «Аватар» і «Планета мавп». А також «Люди Ікс», «Фантастична Четвірка» і звичайно ж «Дедпул», які тепер є частиною Marvel Studios під керівництвом Кевіна Фейджа. Справжнього творця Кінематографічного Всесвіту Марвел, який в даний час включає в себе двадцять три фільму з загальними касовими зборами в більш ніж двадцять два мільярди доларів.

Якщо цих доказів вам  не досить, то нагадаємо, що над фільмом Дедпул 3 працюють Кевін Фейдж і Райан Рейнольдс. А якщо над фільмом або серіалом працюють ці люди, то він автоматично потрапляє до Кіновсесвіту Марвел і стає його частиною.

Оригінальні Дедпул і Дедпул 2 теж станут частиною Кінематографічного Всесвіту Марвел?

Чесно кажучи, це не зовсім коректне питання. Дедпул – це «сольний» персонаж, тобто він завжди існував поза всесвітам і командам. Раніше так було в коміксах і в кіно.

Два фільми про Дедпула від студії Фокс були зняті у всесвіті «Людей Ікс», але безумовно не були частиною Марвел. Дедпул 2 був знятий в наші дні, але події в ньому відбувалися в 90-х роках епохи Темного Фенікса в Людях Ікс.

Але самого Дедпула, як персонажа, не складно інтегрувати в Кіновсесвіт Марвел. Обидва фільми були наповнені жартами і відсилками до кіновсесвіту Марвел.

Це означає, що ви не повинні очікувати, що Дедпул 3 почне історію персонажа з чистого аркуша, але сильно не розраховуйте на старі фільми, оскільки вони розповідали про події до інтеграції в Марвел.

Попередня дата виходу Дедпул 3 – грудень 2020 року.

03/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *