когда будут снимать Человек-муравей 3

Згідно інформації, що недавно з’явилася, в травні цього року почнуться основні зйомки фільму «Людина-мураха і Оса: Квантоманія», а зйомки триватимуть до вересня.

Хоча фільм «Людина-мураха» ніколи не був однією з найбільших субфраншизи в Кіновсесвіті Марвел, попередні два фільми з цим персонажем виявилися успішними. «Людина-мураха і Оса» 2018 року зібрав у світовому прокаті 622,6 мільйона доларів, що значно більше ніж у оригіналу, який зібрав 519,3 мільйона доларів. Обидві ці цифри займають нижню половину глобального касового чарту Кіновсесвіту Марвел за весь час, але вони все одно були прибутковими через скромні бюджети проектів. Маючи це на увазі, Marvel почали працювати над «Людина-мураха 3»

Після зміни проектів в 4 Фазі Марвел через пандемію коронавіруса, Marvel Studios нарешті знову приступили до роботи. Навіть незважаючи на те, що коронавірус все ще є серйозною проблемою в усьому світі, Marvel працюють над кількома фільмами, в їх числі «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» і «Тор: Кохання та грім». Судячи з усього, «Людина-мураха і Оса: Квантоманія» готові поповнити цей список. Зірки Майкл Дуглас і Еванджелін Ліллі сказали, що «Людина-мураха 3» почнуть знімати цього літа.

Человек-муравей 3 будут снимать с мая по сентябрь 2021 года

Згідно з новими даними на порталі Production List, зйомки фільму «Людина-мураха і Оса: Квантоманія» почнуться 31 травня та завершаться 24 вересня. Основні зйомки будуть проходити в Лондоні і Атланті.

Раніше повідомлялося, що фільм «Людина-мураха 3» повинен вийти в 2022 році. На поточний момет у Marvel вже багато проектів з релізом у 2022 році, і до виходу заплановано чотири нових фільми (на додаток до серіалів на Disney +). Здавалося б, цього більш ніж достатньо на один рік, але Marvel хочуть ще випустити в жовтні 2022 року проект, про який нічого не відомо.

Попередні два фільми про Людину-мураху були літніми блокбастерами, але наступне літо Marvel виділили для «Тор: Кохання та грім» і «Чорна пантера 2», яка дебютує в травні і липні відповідно. «Людина-мураха 3» може вийти в жовтні 2022 року, тим більше що «Вартові Галактики 3» вийдуть не раніше 2023 року. Буде цікаво подивитися, що в підсумку вийде в наступному році, оскільки до вище озвученого в 2022 році може вийти фільм «Блейд».

Незважаючи на те, що зйомки «Людина-мураха і Оса: Квантоманія» не стартують ще пару місяців, деякі подробиці вже розкриті. Під час Дня інвестора Disney в грудні минулого року Marvel підтвердили основний склад, до якого входять Джонатан Мейджорс в ролі лиходія Канга Завойовника і Кетрін Ньютон в ролі дорослої Кессі Ленг. Можливо, ближче до травня буде оголошено про додаткових акторів другого плану.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *