дата выхода Доктор Стрэндж В мультивселенной безумия

Через затримки пов’язані з коронавірусом, Marvel Studios переносять «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» на осінь 2021 року.

За останні два тижні пандемія коронавіруса привела до того, що студії повністю змінили дату своїх релізів на весну і літо. Все почалося з того, що MGM перенесли «Не час помирати» з квітня на листопад, після чого фільми «Тихе місце 2» і «Чорна Вдова» були відкладені на невизначений термін. Беручи до уваги досить мінливий характер поширення COVID-19, студії не вирішувалися відразу ж встановлювати нові дати виходу більшості цих фільмів.

Ситуація з фільмами почала змінюватися зовсім недавно, коли Paramount перенесли «Тихе місце 2» на 7 вересня 2020 року, інші ж студії, такі як Sony, перенесли більшість своїх літніх релізів аж на 2021 рік. На жаль, стає все більш очевидним, що ряд фільмів запланованих на наступний рік, після цієї зміни, доведеться відсунути ще далі. Сьогодні Marvel оголосили, що це станеться з кожним фільмом 4 Фази, що планували випустити в 2021 році, включаючи «Доктор Стрендж 2».

В рамках масового оновлення їх релізів на наступні два роки Disney оголосили, що «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» вийде в кінотеатрах 5 листопада 2021 року, а не 7 травня як планувалося раніше. Фільм займе місце, яке студія раніше відводила для «Тор: Кохання та грім», що переноситься на початок 2022 року.

когда выйдет Доктор Стрэндж 2

Незважаючи на те, що раніше в цьому році фільм позбувся свого режисера, Скотта Дерріксона, «У мультивсесвіті божевілля», за наявними даними, продовжували готувати до релізу в травні 2021 року аж до сьогоднішнього великого анонса. Після відходу Дерріксона Марвел запросили в якості режисера Сема Реймі, який працював над «Людиною-павуком» і «Зловісними мерцями», а сценарій до фільму написав Майкл Уолдрон, сценарист серіалу «Локі» на Дісней +.

Навіть незважаючи на те, що виробництво фільмів і серіалів було припинено через пандемію в останні тижні, над фільмом «Доктор Стрендж 2» продовжували працювати віддалено і готувалися до зйомок в червні. Незважаючи на це, оскільки «Чорна вдова» вже була перенесена через вірус, вона неминуче негативно вплине на решту фільмів 4 Фази КВМ.

З огляду на всі перенесення, 4 Фаза КВМ стартує з «Чорної Вдови» в листопаді, а «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» вийде аж через рік. Перший «Доктор Стрендж» був відмінно підготовлений до листопадової дати релізу в 2016 році, і немає ніяких сумнівів, що його продовження буде менш успішним, особливо якщо врахувати скільки часу з’явилося на його зйомки.

03/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *