Человек-паук 3 станет отличным проектом для появления Дэдпула

Дія «Дедпул 3» буде відбуватися в Кінематографічному Всесвіті Марвел, але Уейд Вілсон може дебютувати в Мультивсесвіті в «Людина-павук 3», де може початися суперництво між ним та Спайді.

Президент Marvel Studios Кевін Файгі недавно підтвердив, що найманець Дедпул стане частино Марвел разом з виходом «Дедпул 3», сюжет якого буде розгортатися в рамках Кінематографічного Всесвіту Марвел. До того як Дісней придбали 21st Century Fox, Дедпул жив у Всесвіті Людей Ікс, але чи з’являться разом з ним на екрані інші мутанти поки невідомо.

Незважаючи на поточний поділ між Всесвітами Дедпула та Марвел, чутки, що оточують «Людина-павук 3», показали, що межі між ними можуть бути більш розмитими ніж вважалося раніше. Актори з франшизи «Людина-павук» Сема Реймі та з фільмів Марка Уебба «Дивовижна Людина-павук» були задіяні в майбутньому фільмі, в тому числі Тобі Магуайр та Ендрю Гарфілд. У поєднанні з підтвердженою появою Доктора Стренджа, наступний фільм про якого буде називатися «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», фанати припустили, що Мультивсесвіт спочатку з’явиться в наступному фільмі про Людину-павука.

Серед багатьох надлюдей, які опинилися в Мультивсесвіті, міг бути й сам Дедпул, мимоволі перенесений в Кінематографічний Всесвіт Marvel через Міжпросторові подорожі. Поява пліч-о-пліч з Людиною-павуком Тома Холланда (або будь-яким іншим Пітером Паркером у фільмі) перенесе культову дружбу персонажів з коміксів на великий екран та забезпечить багато цікавого для майбутнього сюжету фільму.

Дэдпул стал частью Марвел

Хоча Людина-павук та Дедпул в коміксах в основному були друзями, вони мають досить складні відносини, але їм не обов’язково відразу бути друзями й в Кіновсесвіті Марвел. При їх першій зустрічі Дедпул міг би прийняти Людини-павука за ворога або навіть бути найнятим лиходієм щоб убити його, що призвело до стрімкої сцені погоні або битві мечів проти павутини.

Людина-павук Тома Холланда є найбільш комедійною версією персонажа, і їх протистояння буде в рівній мірі наповнене екшеном та жартами. Обмін шпильками в сторону один одного може навіть стати причиною того, що Дедпул пом’якшав та припинив переслідування, поклавши початок їх дружбу.

Поява Дедпула в «Людина-павука 3» не тільки надало б безліч кумедних моментів, але також дало б логічне пояснення того, чому «Дедпул 3» буде відбуватися в КВМ без особливого повторного використання або інших сюжетних хитрувань. Помістити Уейда Вілсона в ситуацію, коли йому доведеться пристосовуватися до правил зовсім іншого світу, в основному PG-13 (13+), безсумнівно було б цікаво побачити.

14/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *