Человек-паук Нет пути стал 6-м самым кассовым фильмом всех времен

«Людина-павук: Додому шляху нема» подолав позначку в 1,69 мільярда доларів у світовому прокаті і став шостим найкасовішим фільмом усіх часів.

Фільм з Томом Холландом у головній ролі знаменує собою третю частину серії «Людина-павук: Повернення додому», а також сьому появу персонажа в Кінематографічному Всесвіті Марвел. Востаннє Павука Холланда бачили в епізодичній ролі у «Веном 2: Карнаж», а його остання головна роль у «Людина-павук: Далеко від дому» 2019 року, останньому фільмі 3 Фази КВМ.

27-й фільм Кінематографічного Всесвіту Марвел виявився величезним касовим успіхом, у звітах Variety докладно розписали, що фільм в даний час зібрав понад 1,69 мільярда доларів у світовому прокаті (без поправки на інфляцію) і в результаті став шостим найкасовішим фільмом у світі за весь час. «Додому шляху нема» також повністю виправдав прогнози студії щодо касових зборів. Фільм вперше був показаний у грудні 2021 року і на даний момент зібрав 721 мільйон доларів лише у США, а також 970 мільйонів доларів в інших країнах. Наприклад, у Великій Британії він є четвертим за кількістю переглядів фільмом за всю історію.

Человек-паук Нет пути домой собрал 1,69 миллиарда долларов

Касові збори мають ключове значення для блокбастерів. Це, як правило, ключовий показник, який демонструє успіх студії та приносить гроші, і немає жодних сумнівів у тому, що і Sony, і Marvel Studios у захваті від успіху, яким користується цей фільм.

Навіть за високими стандартами КВМ режисерський епос Джона Ватта має шалений успіх, що може бути пов’язано з несподіваною появою Магуайра та Гарфілда у ролі Людини-павука у фільмі. Успіх фільму також вказує на те, що касові збори починають повертатися до нормального життя після проблем під час пандемії, що є гарною ознакою для майбутніх релізів, особливо для 4 Фази Кіносвіту Марвел.

«Людина-павук: Додому шляху нема» став також найкасовішим фільмом про Людину-павука, що говорить про те, що інтерес глядачів до цього персонажа залишається таким же сильним, як і раніше. Marvel, без сумніву, прагнутиме розвинути цей успіх у майбутньому і сподіваємося, що майбутні проекти студії, такі як «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» та «Тор: Любов і грім», стануть такими ж успішними, якщо не краще.

«Додому шляху нема» став останнім фільмом у контракті Холланда з Marvel Studios, але актор висловив бажання знову зіграти цього персонажа, і ходять чутки, що продовження вже в розробці. Навіть якщо Холланд більше ніколи не одягне костюм Павучка, його спадщина, безумовно, буде закріплена успіхом «Людини-павука: Додому шляху нема».

24/01/2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *