В Человек-паук 3 может появиться Эндрю Гарфилд

Зображення на одному з подарунків до фільму «Людина-павук: Немає шляху додому», здається, ще більше підтверджує чутки про те, що у фільмі з’явиться Ендрю Гарфілд.

Запланований до випуску в грудні цього року, «Людина-павук: Немає шляху додому» стане третім і, можливо, останною сольною появою Тома Холланда в ролі Пітера Паркера. Очікується, що Пітер зіткнеться з подіями фільму «Людина-павук: Далеко від дому» 2019 року, який закінчився тим, що його особистість була розкрита світу і він був звинувачений у вбивстві Містеріо (Джейк Джилленхол). В результаті цього здається найбільш імовірним, що Спайді проведе наступний фільм в бігах або, принаймні, буде намагатися захистити себе від тих, хто хоче нашкодити йому.

Однак у Пітера попереду можуть бути більш насущні проблеми, ніж просто витік особистості. У повідомленнях йдеться, що «Людина-павук: немає шляху додому» стане одним з багатьох майбутніх фільмів Marvel, в яких розповідається про Мультивсесвіт. Ця теорія підтверджується величезною кількістю минулих акторів Людини-павука, які, судячи з чуток, зіграють ролі у фільмі. На додаток до минулих лиходіїв, таким як Джеймі Фокс (Електро) і Віллем Дефо (Зелений Гоблін), у фільмі можуть з’явитися Пітер Паркер, Тобі Магуайра і Ендрю Гарфілда. Marvel неодноразово спростовувала ці чутки і ухилялися від них, як і сам Холланд.

В Человек-паук Нет пути домой может появиться Эндрю Гарфилд

Однак фанати розгледіли ще один доказ цих чуток, який підтверджує участь Гарфілда в фільмі. Актори та знімальна група «Людина-павук: Немає шляху додому» отримали кілька подарунків на честь закінчення зйомок, і деякими фотографіями цих подарунків поділився в мережі актор Джордан Фостер.

Пильні фанати швидко помітили, що на одному з подарунків (можливо, на футболці) є зображення костюма Людини-павука Гарфілда. Після цього Фостер відразу видалив свій твіт, але зображення все ще залишилося в мережі.

Важливо відзначити, що це не явне підтвердження того, що Гарфілд з’явиться в «Людина-павук: Немає шляху додому», хоча зображення викликає деякі підозри. Фанати припустили, що в студії могли б використати зображення костюма Холланда замість чийогось іншого, але цього не сталося, а значить це доказ того, що Гарфілд з’явиться у фільмі.

Навіть якщо Гарфілд і Тобі Магуайр дійсно зіграють ролі в «Людина-павук: Немає шляху додому», Marvel не підтвердять це, поки не почнеться рекламна кампанія фільму. Їх повернення можна було б легко зарахувати до найбільших подій в Кіновсесвіті Марвел, і не дивно, що студія хоче зберегти це в секреті. Однак до тих пір, поки не з’явиться підтвердження від студії, фанати будуть уважно вивчати кожну маленьку деталь і підказку, яка з’явиться, особливо якщо вона підтримує ідею того, що Магуайр і Гарфілд повернуться до ролі Людини-павука.

29/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *