в Человек-паук 3 могут появиться Ящер и Носорог из прошлых фильмов Sony

З чуток, в «Людина-павук: Нема шляху додому» буде велика кількість лиходіїв, серед яких потенційно можуть з’явитися Ящір і Носоріг з фільму «Нова Людина-павук».

Коли Marvel Studios і Sony провели перезапуск Людини-павука в Кінематографічному Всесвіті Marvel, вони зробили все можливе щоб відрізнити нові фільми від попередніх фільмів про Людину-павука. У цих фільмах відмовилися використовувати тих же злодіїв, що і в минулих фільмах, давши Спайді Тома Холланда відмінних нових ворогів, таких як Стервятник (Майкл Кітон) і Містеріо (Джейк Джилленхол). Однак «Людина-павук: Нема шляху додому», схоже, рухається в зовсім протилежному напрямку.

Очікується, що замість того щоб вводити нових лиходіїв для Людини-павука в рамках Кіновсесвіту Марвел, «Людина-павук 3» поверне довгий список знайомих глядачам ворогів. Альфред Моліна вже підтвердив, що повернеться як Доктор Восьминіг з «Людини-павука 3», а Джеймі Фокс розповів про те, що знову зіграє Електро з «Дивного Людини-павука 2». Також ходили чутки, що у фільмі з’являться Зелений гоблін Віллема Дефо і Пісочна людина Томаса Хейдена Черча з трилогії Сема Реймі про Людину-павука.

Ящер и Носорог появятся в новом фильме о Человеке-пауке

Якщо останні чутки про «Людина-павук: Нема шляху додому» вірні, то в фільм повернутися й інші лиходії з франшизи «Дивовижна Людина-павук». Репортер Collider Джефф Снейдер повідомив в своєму подкасті The Sneider Cut, що він чув, що у фільмі також з’являться Ящір і Носоріг. Ріс Іванс зіграв Курта Коннорса, він же Ящір, в «Дивовижна Людина-павук», а Пол Джаматті зіграв Олексія Сицевіча, він же Носоріг, в «Дивовижна Дюдина-павук 2». Але жоден з них не був помічений на знімальному майданчику під час зйомок «Людини-павука: Нема шляху додому». А їх участь в даний час не доведено ні Marvel, ні Sony.

Більшості глядачів сподобалася роль Ріса Іфанса в ролі Ящера, але Носоріг Пола Джаматті став одним з найслабших ланок «Дивовижного Людини-павука 2». Обидва лиходія залишилися живі в кінці їх появ у фільмах, так що їх можна було б легко включити в сюжет Мультивсесвіту «Людини-павука 3». Якщо Marvel хочуть внести деякі зміни в цих персонажів, то можливо, що Ящір і Носоріг в «Людина-павук: Нема шляху додому» не будуть тими ж версіями персонажів, яких фанати бачили раніше.

Якщо Ящір і Носоріг з фільмів «Дивовижна Людина-павук» з’являться в «Людина-павук: Нема шляху додому», це може бути останнім способом для Marvel і Sony створити Лиховісну шістку. Не може бути збігом, що участь Ящера і Носорога доводить список передбачуваних злочинців до шести. З чуток, Зелений Гоблін Віллема Дефо стане головним лиходієм Людини-павука в новій частині.

Ці лиходії можуть об’єднатися в фільмі, як це було в коміксах, щоб сформувати справжню команду суперзлодіїв. У будь-якому випадку буде цікаво побачити, чи окупиться стратегія студії щодо «Людина-павук: Нема шляху додому» по поверненню колишніх злодіїв за межами Кіновсесвіту Марвел.

29/05/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *