Человека-паука ждет самое безумное приключение

Marvel анонсували нову серію коміксів про Людину-павука, яка обіцяє стати захоплюючим бойовиком і пригодницькою історією, яка перетворитися в найбожевільнішу пригоду Павука.

Людина-павук пережив безліч подій з тих пір, як вперше надів маску і костюм. Проте, нова серія коміксів «Non-Stop Spider-Man # 1» закине Людину-павука в вир пригод і божевільних подій.

«Non-Stop Spider-Man # 1» буде написаний Джо Келлі (Дедпул) і намальований Крісом Бача (Покоління X). Обидва автори вже працювали над Спайді в минулому. Келлі вже написав кілька коміксів про Людину-павука, в тому числі «The Amazing Spider-Man» і «Spider-Man/Deadpool». Тим часом Бача працював над «Amazing Spider-Man» і «Peter Parker: Spectacular Spider-Man».

Келлі розповів, що новий комікс включає в себе все найкраще з того, що може існувати в коміксах Marvel Comics, а сама історія буде просякнута «постійним екшеном, епічними подіями і запаморочливими пригодами.»

Келлі розповів Marvel.com, що як тільки редактор Нік Лоу запитав його про комікс, він відразу погодився.

Нік Лоу має надздібності. Він піднімає трубку, дзвонить мені і вимовляє слова, які змушують мене кинути все і зануритися з головою у всесвіт Marvel. Минулого разу це були Людина-Павук, Дедпул, Ед МакГіннесс. На цей раз це стали Людина-Павук, Нон-Стоп, Кріс Бача. Я міг відповісти тільки ТАК … але що таке «Нон-Стоп»?

В превью обкладинки до першого випуску художника Девіда Фінча («Batman: The Dark Knight»), Людина-павук зображений в Нью-Йорку, але для Пітера це не звичайна прогулянка. Він тікає від безлічі ракет, які, націлені прямо в нього. Це динамічний малюнок Людини-павука демонструє божевілля, з яким він зіткнеться в серії.

когда выйдет новый комикс о Человеке-пауке Non-Stop Spider-Man 1

Комікс «Non-Stop Spider-Man #1» вийде в червні 2020 року.

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *