Морбиус станет частью новой Вселенной фильмов о Человеке-пауке

Джаред Лето повідомив, що майбутній фільм «Морбіус» стане частиною Всесвіту про персонажів, які обов’язково будуть пов’язані з Людиною-павуком.

«Морбіус» з’явиться в кінотеатрах в березні 2021 року, після того, як його першу дату виходу в липні 2020 року було відкладено через пандемію коронавіруса. Фільм з Джаредом Лето, Меттом Смітом та Тайріз Гібсоном в головних ролях стане історією походження Морбіуса. У фільмі буде розказано про його подорожі та спроби позбутися від рідкісної хвороби крові, що призведе його до перетворення в суперсильного вампіра.

Плани на розширений Всесвіт Людини-павука терпіли невдачі з тих пір, як Ендрю Гарфілд вперше з’явився в ролі Спайді. Коли «Нова Людина-павук 2» виявився недостатньо прибутковим, Sony відклали ці плани. Однак не так давно Sony знову відновили зусилля по створенню розширеного Всесвіту. Успіх «Венома» та «Людина-павук: Через всесвіти» тільки посилив інтерес студії до розробки мережі взаємопов’язаних персонажів.

Коментарі Лето напевно підігріють інтерес до припущень про те, що Sony готується до чогось великого. Презентуючи новий трейлер «Морбіус» для фанатів в Японії, Лето проговорився, що фільм є частиною розширеного Всесвіту. Sony досі володіє деякими правами на Людину-павука Тома Холланда, а також на безліч інших персонажів, пов’язаних з павуком.

Не можу дочекатися, коли ви подивитесь мій новий фільм «Морбіус». Я дуже схвильований … Я думаю, це буде весело, й я не можу дочекатися, коли ви, хлопці, це побачите. Це захоплююча роль в розширеному Всесвіті, в якому вас чекає дуже багато цікавого.

Розширені всесвіти зараз в моді, та Sony, схоже, намагається отримати з цього вигоду. У міру того, як вони конкретизують свій склад лиходіїв, Всесвіт Sony націлений на те, щоб в кінцевому підсумку в якийсь момент ввести Спайді, щоб він міг зіткнутися з деякими з класичних лиходіїв.

Однак після 2015 року, коли в КВМ з’явився Людина-павук, все стало набагато складніше. Хоча Sony все ще працює над конкретизацією персонажів, вона все ще володіє основними правами на них, й неясно як саме Людина-павук буде впливати на всесвіт Sony.

08/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *