Марк Руффало подтвердил свое участие в сериале Женщина-Халк

Марк Руффало підписав контракт про появу в майбутньому серіалі «Жінка-Халк» на Disney +, повторивши свою роль Брюса Беннера / Халка.

Минулого тижня Руффало зробив заяву, що знаходиться на стадії «попередніх переговорів» про участь в серіалі в ролі Брюса Беннера. В останній раз, коли ми бачили Беннер на екранах, він поєднав «мізки і м’язи», ставши Професором Халком. Слідом за «Месниками: Завершення», Marvel і Кевін Фейдж були типово скупі в інформації про майбутнє Кінематографічного Всесвіту Марвел. Нам показали кілька ключових смертей і відхід трьох основних Месників.

Велика частина фанатів прийняли гідний відхід Залізної Людини і Капітана Америки, але було багато шанувальників, яких розчарував раптовий кінець Чорної Вдови.

Її майбутній сольний фільм, приквел між подіями «Перший месник: Громадянська війна» і «Месники: Війна нескінченності», повинен розкрити історію цього персонажа. А майбутнє КВМ не буде зосереджено на трьох з перших шести Месників, але майбутнє Соколиного Ока, Тора і Халка все ще залишається невизначеним. Коли Disney + почали працювати над серіалами на базі КВМ, ми зможемо побачити, що сюжетні лінії цих персонажів розвиваються. Соколине око і Тор вже підтвердили свою участь в серіалах і фільмах в четвертій фазі.

Згідно The Illuminerdi, Марк Руффало також братиме участь в четвертій фазі КВМ. Актор офіційно підписав контракт, щоб повернутися в ролі Брюса Беннер / Халка в серіалі Дісней. Поки неясно, чи буде він запрошеною зіркою або постійним учасником серіалу з шістьма епізодами; його новий контракт з Marvel може навіть включати появу на великому екрані. На даний момент все, що нам потрібно, це опис Marvel Дженніфер Сьюзен Уолтерс, вона ж Жінка-Халк. Схоже, що Marvel залишатимуться вірними тому, що ми знаємо про персонажа з коміксів.

Марк Руффало снимется в сериале Женщина-Халк

У коміксах Уолтерс – адвокат, який займається питаннями супергероїв. Вона отримує свої сили після переливання крові від свого двоюрідного брата, Брюса Беннера. Таким чином, історія походження Уолтерс залежить від наявності Брюса Беннер в серіалі. Подібно Професору Халку з «Месники: Завершення», Жінка-Халк збереже свою свідомість перебуваючи в формі Халка.

З початком зйомок в серпні, Marvel ще не оголосили актрису, яка зіграє роль Уолтерс. Марвел і Фейдж явно хочуть знайти актрису з комедійними здібностями, яка може стати главою серіалу і продовжити зніматися на великих екранах. Раніше було сказано, що Жінка-Халк з’явиться в майбутніх фільмах франшизи Месників.

11/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *