Марвел анонсировали Стражи Галактики Рождественский спецвыпуск

Перед «Вартові Галактики 3» вийде спеціальний випуск «Вартових Галактики» від сценариста та режисера Джеймса Ганна, який з’явиться на Disney + в 2022 році.

Завдяки успіху перших «Вартових Галактики», а потім «Вартових Галактики 2», Ганн перетворив команду персонажів, про яких практично ніхто раніше не чув, в суперзірок. Крім своїх фільмів, Вартові з’явилися в «Месники: Війна нескінченності» та «Месники: Завершення», й, за чутками, Зоряний Лорд та його команда повинні з’явитися в «Тор: Кохання та грім».

Створення «Вартових Галактики 3» було під загрозою, коли Дісней звільнив Ганна з проекту ще в 2018 році. Однак менш ніж через рік Ганн був відновлений в якості режисера після негативної реакції не тільки з боку фанатів, але й з боку акторів «Вартових». Коли Ганн повернувся, здавалося, що можна відновлювати зйомки, але залишившись без роботи Ганн почав працювати над «Загоном Самогубців» для Warner Bros. Навіть після закінчення робіт над фільмом по Всесвіту DC, Ганн не зміг повернутися до роботи над «Вартові Галактики 3». І тепер, схоже, ми дізналися чому.

Під час щорічної зустрічі інвесторів Disney, Marvel Studios анонсували проект «Вартові Галактики. Різдвяний спецвипуск», прем’єра якого відбудеться на Disney + в 2022 році. Проект написаний та управляється самим Ганном, й очікується, що в ньому повернеться весь склад Вартових.

когда выйдет Стражи Галактики Рождественский спецвыпуск

Ніяка інша команда КВМ не підходить краще для чогось настільки ж дурного та потенційно сентиментального, як святковий захід. Вартові можуть бути забавними та саркастичними, але коли справа стосується один одного, вони щирі в своїй любові. Вартові – це велика сім’я, й, оскільки Ганн знову відповідає за написання сценаріб та режисуру, «Вартові Галактики. Різдвяний спецвипуск», безсумнівно доставить задоволення від перегляду.

Основна причина обуреної реакції на звільнення Ганна виникла тому, що він був єдиним, хто міг створити хороший продукт по «Вартовим Галактики». Його почуття гумору та підхід до сценарія є унікальними.

Однак, не дивлячись на незвичний проект «Вартові Галактики. Різдвяний спецвипуск», він також стане канонічним та перетвориться в офіційну частину КВМ й може навіть послужити вступною частиною для «Вартові Галактики 3».

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *