черный рыцарь вечные

Вчора, коли з’явилися новини які підтверджують чутки про те, що Серсея і Чорний Лицар будуть головними героями «Вічних», багато фанатів не хотіли в це вірити, тому що в канонічних коміксах цими персонажами були Ікаріс або Тена.

Більшість подібних незадоволених повідомлень походило від фанатських акаунтів, які просто хотіли підняти хайп навколо цього, але справжні фанати задалися питанням: «чому людина буде головним героєм у фільмі про безсмертних супергероїв?». Ми вважаємо, що саме завдяки подібним діям Марвел став настільки успішним.

Навіть повертаючись до канонів коміксів, успіх Marvel можна багато в чому пояснити наявністю персонажів, з якими публіка могла б себе ідентифікувати. Стен Лі зрозумів це, коли створював своїх персонажів в 60-х роках, роблячи їх звичайними людьми, що потрапляють в дивні і захоплюючі ситуації. І ця філософія продовжилася коли Marvel Studios почали створювати Кінематографічний Всесвіт Марвел.

Протягом усіх двадцяти трьох фільмів в КВМ людський персонаж завжди був присутній навіть в самих епічних і неймовірних подіях. Навіть «Тор: Раґнарок», який фокусується на асгардійцях в космосі на чужій планеті, має в сюжеті людину Брюса Беннера. До цього, в фільмах про Тора, Джейн Фостер була людиною з якою люди могли себе порівнювати.

Тому і в фільмі «Вічні» Джека Кірбі, Дейн Вітман виконає роль Марго Деміані. Аналогічно тому, як Марго закохалася в Ікаріса в коміксах, Дейн закохався в Серсею, і їх спільна історія охоплює тисячі років в КВМ.

Поступаючи так, Марвел дали глядачам когось, з ким вони можуть себе ідентифікувати; зі звичайною людиною, який закохується в одного з безсмертних супергероїв.

15/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *