SONY анонсировали новые проекты по Вселенной Человека-паука

Виконавчий директор Sony, Сенфорд Паніч, розповів, що у студії дійсно існують плани щодо об’єднання Людини-павука з Кіновсесвіту Марвел, Тома Холланда, з їх власними проектами по Всесвіту Людини-павука.

У 90-ті роки Marvel продали права на екранізацію Людини-павука і пов’язаних з ним персонажів Sony Pictures. Ці права, як і раніше належать Sony, але, на щастя, в 2014 році вони уклали угоду з Marvel, яка дозволила новому Людині-павуку увійти до Кіновсесвіту Марвел. Варто зазначити, що ця угода не завадила Sony запустити серію власних проектів, які вони називають «Всесвітом персонажів Marvel від Sony Pictures».

Взаємини між Кіновсесвітом Марвел і Всесвітом персонажів Marvel від Sony Pictures завжди викликали подив. Ще в 2017 році Емі Паскаль з Sony стверджувала, що такі фільми як «Веном» є доповненнями КВМ, але її коментарі призвели до того, що Sony і Marvel, які намагаються «прояснити» ситуацію, що склалася, лише ускладнили все. Партнерство між двома студіями ненадовго перервалося в 2019 році, але в кінці кінців вони повернулися за стіл переговорів і уклали нову угоду, яка змогла все змінити. Президент Marvel Studios Кевін Файгі заявив, що Людина-павук має суперсилу, яка дозволяє переміщуватися між різними Кінематографічними Всесвітами.

Новые кроссоверы Сони и Марвел

В інтерв’ю Variety президент Sony Pictures Motion Picture Group Сенфорд Паніч підтвердив, що у них є чіткий план щодо зв’язування воєдино Кіновсесвіту Марвел і Всесвіту персонажів Marvel від Sony Pictures. Він заявив, що студія має необхідну кількість персонажів і запропонував глядачам дочекатися «Веном 2» щоб все побачити самим. Паніч також трохи розповів і про новий Всесвіт Людини-павука:

«Буде здорово, якщо всі ці персонажі зустрінуться, чи не так? Це, природно, може викликати безліч питань про те, що може статися в майбутньому. Але у нас є чіткий план. Я думаю, що тепер, можливо, людям стане трохи ясніше куди ми прямуємо, і я думаю, що коли вийде «Людина-павук: Нема шляху додому» все стане на свої місця».

Хоча це не було офіційно підтверджено, до теперішнього часу відомо, що «Людина-павук: Нема шляху додому» представить Людину-павука Тома Холланда в новому Мультвсесвіту. Це ідеально відповідало б коментарям Файгі ще в 2019 році, коли він розповідав, що Людина-павук може переміщатися між різними Кінематографічними Всесвітами.

Імовірно, Мультивсесвіт Людини-павука, який створюють Sony, просто існує в альтернативній часовій шкалі, з якої Пітер Паркер якимось чином перетнеться. Ця ідея взята прямо з коміксів, де Людина-павук був Тотем-павуком, пов’язаним з павутиною життя і долі, і був залучений в події Мультивсесвіту. Як і говорив Паніч, взаємодія Marvel і Sony дійсно стає більш зрозумілою.

29/05/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *