После выхода Стражи Галактики 3 Джеймс Ганн уйдет из Марвел

Сценарист і режисер Джеймс Ганн розповів про ймовірність того, що «Вартові Галактики 3 »стане його останнім фільмом в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

Перший запуск космічної франшизи «Вартових Галактики» з Крісом Праттом, Бредлі Купером, Зоєю Салдана, Він Дизелем, Дейвом Батістою і Карен Гіллан відбувся в 2014 році. Фільми франшизи були відзначені як одні з кращих в Кіновсесвіті Марвел за їх унікальний гумор і музику, а також гру акторів і сценарій і режисуру Ганна.

Франшиза «Вартових Галактики» допомогла Ганну домогтися слави в ролі сценариста і режисера в області створення блокбастерів. Раніше він зняв культові фільми жахів і комедію «Слизняк» і чорну комедію «Супер», а також написав сценарій для фільму Warner Bros. про Скубі-Ду і рімейк Зака ​​Снайдера «Світанок мерців». Незважаючи на його швидке зростання, у Ганна була невелика невдача після того, як після публічної критики Ганна на адресу Дональда Трампа спливли старі твіти, і Дісней звільнив його з «Вартових Галактики 3». Після того, як Warner Bros. швидко найняли його для участі в «Загін самогубців» для Розширеного Всесвіту DC, а Дісней зіткнулися з критикою з боку інших акторів, журналістів і фанатів, студії довелося скасувати своє рішення і знову найняти Ганна для участі в тріквелі.

Джеймс Ганн покинет Марвел после Стражи Галактики 3

Ганн зв’язався з New York Times щоб обговорити майбутній вихід «Загону самогубців» і його повноцінний перехід в Кіновсесвіт DC і відхід з Марвел. Розмірковуючи про майбутні можливості франшизи після виходу «Вартових Галактики 3», сценарист і режисер розповів, що, швидше за все, для нього робота з Марвел закінчилася, але він не обірвав контакти зі студією назавжди.

Я поняття не маю, що збираюся робити. Для мене «Вартові 3», напевно, останній проект. Я не знаю як знову братися за них. Я знаходжу цю ситуацію забавною завдяки можливості робити різні речі в Мультивсесвіті DC. Вони починають ставати дійсно схожим на свої комікси. Всесвіт Marvel завжди був трохи більш згуртованим, а у DC завжди було більше відмінних одиночних проектів. У них було «Повернення Темного лицаря». У них були «Хранителі». У них був «Убивчий жарт». У них була «Болотна тварина» Алана Мура. Той факт, що вони зняли «Джокера», це зовсім інший фільм, для мене це круто. Я дуже схвильований фільмом Метта [«Бетмен» Метта Рівза].

Хоча Ганн і не мовчав про свій перехід з Марвел в DC, його недавні коментарі є одними з найчесніших щодо ситуації. Сценарист і режисер також недавно розповів про телефонний дзвінок, який він отримав від Кевіна Файгі з приводу його «Вартових Галактики 3». Як би він не був схвильований, він прийняв рішення повернутися і завершити свою трилогію для Марвел, але перше звільнення з проекту, схоже, поставило відносини між Ганном і Марвел під сумнів.

З огляду на те, що ходили чутки, що Ганн розмовляв з Marvel про те щоб стати творчим лідером майбутнього Марвел після «Месники: Завершення», ймовірність того, що «Вартові Галактики. Частина 3» стануть його останнім проектом дуже засмучує фанатів. Але оскільки у нього вже є два проекти в Кіновсесвіті DC, Ганн працює ще і над проектом з персонажем Джона Сіни, Миротворцем, його перспективи щодо майбутнього з франшизою WB виглядають оптимістично. Планується, що «Вартові Галактики. Частина 3» завершать знімати 3 листопада, а за цей час Ганн завжди може передумати і повернутися в Марвел для роботи над новими фільмами.

16/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *