Marvel больше не заставляют актеров подписывать контракты на 9 фильмов

Кевін Файгі розповів, що всі поточні контракти Кінематографічного Всесвіту Марвел на 9 фільмів виконані, і в студії хочуть щоб актори були в захваті від можливості грати цю роль, а не від фіксованої угоди.

Marvel Studios послабили вимоги до декількох фільмів щодо нових акторів. Наприклад, Том Хіддлстон повинен був підписатися як мінімум на шість фільмів щоб зіграти Локі, Семюел Л. Джексон – на дев’ять, а Ентоні Макі – на колосальні десять. Для багатьох учасників угоди обіцяли довгостроковий постійний прибуток без можливого звільнення, але було і безліч додаткових вимог для появи в інших проектах.

У той час як перший контракт Ентоні Макі відразу вказував на те, що він стане Капітаном Америкою в «Сокол і Зимовий солдат», інші контракти не були такими перспективними. Наприклад, хоч Елізабет Олсен і отримала в результаті свій власний серіал «ВандаВіжн», перший контракт з нею був підписаний тільки на два фільми. Для Роберта Дауні-молодшого, який брав участь у створенні Кіновсесвіту Марвел, контракти оновлювалися в основному відразу після виходу одного і старту зйомок наступного фільму.

Актеры Marvel больше не подписывают контракты на 9 фильмов

За словами THR, Marvel Studios більше не будуть підписувати довгострокових і великих контрактів. З огляду на кількість популярних акторів, котрі дебютували в Кіновсесвіті Марвел між «Вічними» і «Чорною вдовою», це величезний стрибок у порівнянні з попередніми стратегіями Marvel з підтримки зоряного складу своїх фільмах зобов’язуючи акторів зніматися в проектах. Кевін Файгі, глава Marvel Studios, визнав, що франшиза сама по собі стала достатнім стимулом для утримання акторів:

Насправді, ми хочемо щоб люди приходили, були схвильовані перебуванням у Всесвіті, були раді можливості створювати більше якісних проектів, а не були скутими договірними зобов’язаннями.

Для багатьох акторів Кіновсесвіту Марвел умови контрактів були стримуючим фактором, оскільки Кріс Еванс багато боровся за свій контракт на шість фільмів замість дев’яти, які Marvel змушували його підписати. Тепер же, коли Марвел стала найбільш касовою франшизою всіх часів, більш ніж удвічі збільшуючи загальні касові збори другого місця, а саме франшизи «Зоряних воєн», прив’язувати суперзірок до великої кількості фільмів за допомогою контрактів стало зайвим.

Одним з основних наслідків цієї новини для фанатів є втрата можливості визначити які актори виживуть і які фільми будуть тривати. Наприклад, багато хто знав, що Кріс Пратт і Том Холланд повернуться після «Месників: Завершення», тому що їх угоди ще не завершилися. Ситуація, що склалася, цілком може бути ознакою того, що у Marvel Studios буде менше довгострокових арок і персонажів, але замість цього буде більше різноманітності.

14/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *