Marvel подтвердили что Тони Старк мертв и больше не появится в КВМ

Вікторія Алонсо, виконавчий віце-президент з виробництва в Marvel Studios, підтвердила, що Залізна Людина мертвий, та в даний час немає планів по поверненню Тоні Старка в Кінематографічний Всесвіт Марвел.

Тоні Старк був візитною карткою Кіновсесвіту Marvel протягом усієї Саги Нескінченності, яка почалася з фільму «Залізна людина» в 2008 році. Роберт Дауні-молодший з’являвся практично у всіх фільмах КВМ за останні 11 років, що призвело персонажа до героїчного самопожертвування Залізної Людини в «Месники: Завершення», де Тоні зробив все можливе щоб перемогти Таноса раз й назавжди.

Звичайно, смерть ніколи не була чимось остаточним в коміксах та в КВМ, де завжди існувало кілька різних реальностей та копій одних й тих самих персонажів. Маючи це на увазі, глядачі міркували, чи може Тоні якимось чином повернутися в новій 4 Фазі. Навіть режисери «Війни Нескінченності» та «Завершення» Джо та Ентоні Руссо не виключали такої можливості, хоча й попереджали, що повернення «Залізної людини» необхідно заслужити. Однак на даний момент, схоже, що такого відродження не планується. В одному з інтерв’ю, Вікторію Алонсо запитали про потенційне майбутнє Залізної людини в КВМ, й вона зазначила, що у персонажа вже є сформована історія, яка тепер закінчена:

Тоні Старк мертвий. І це кінець історії. З приводу його воскресіння я нічого не знаю … навіть не знаю як би ми це зробили. Мені здається, що історія Тоні Старка розказана до кінця. Отже, він залишив свій спадок для КВМ, наприклад, в Людині-павуку, бо Пітер Паркер був йому як син, так що ви побачите багато з того, ким Тоні Старк був в Пітері Паркері. І мені здається, ви побачите це в тому, як одна людина впливає на іншу. І ні, на даний момент у нас немає ніяких планів про його повернення.

Кто станет новым Железным Человеком после смерти Тони Старка

Ми розуміємо, чому люди хочуть повернення Залізної людини. Він явно один з найпопулярніших персонажів КВМ й завжди буде улюбленцем фанатів. Участь Дауні-молодшого в будь-якому майбутньому проекті Marvel викличе безліч очікувань та обговорень. Однак повернення Залізної Людини з мертвих безумовно ризикує звести нанівець трагічні наслідки «Завершення», який був емоційним апогеєм десятиліття оповідання.

Як сказала Алонсо, вони самі не до кінця розуміють як можна повернути Залізну людину, особливо щоб це мало обгрунтовану причину. Як й Стів Роджерс, Тоні пережив завершену історію з початком, серединою та кінцем. З точки зору розповіді, його персонажу більше нікуди розвиватися, будь-які подальші спроби будуть виглядати неприродно.

Зараз у студії є все, щоб КВМ більше не потребував Залізної Людини. У розпорядженні Marvel є ряд прибуткових субфраншизи, включаючи Людину-павука (ідеальне місце, щоб віддати данину поваги спадщини Старка), Капітана Марвел (яка в минулому році заробила 1 мільярд доларів) та Тор (у якого скоро вийде 4 частина). КВМ також прагне представити безліч нових персонажів в таких проектах, як «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» та «Вічні», даючи новим обличчям можливість проявити себе.

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *