Marvel официально подтвердили разработку фильма Фантастическая четверка

Фільм «Фантастична четвірка» від Marvel Studios офіційно підтверджений Кевіном Файгі, а режисером стане Джон Уоттс, який знімав «Людина-павук: Повернення додому».

Протягом багатьох років права на екранізацію першої сім’ї Marvel належали компанії 20th Century Fox, а сама студія випустила два окремі фільми заснованих на персонажах коміксів Marvel. Права на «Фантастичну четвірку» були отримані Marvel Studios в минулому році, після завершення угоди з придбання Disney активів Fox в сфері кіно та телебачення. Однак, оскільки Marvel Studios не змогла приступити до розробки фільму, поки угода не була офіційно закрита, Марвел не могли почати роботу над фільмом.

Коли Fox ще володіли правами, «Фантастична четвірка» 2005 року познайомила публіку з титульною командою. Успіху першої частини було досить, щоб актори повернулися в 2007 році для сиквела «Фантастична четвірка: Вторгнення Срібного серфера». У 2015 році Фокс спробували відновити франшизу, але нова «Фантастична четвірка» Джоша Транка виявилася повним провалом. На Comic-Con 2019 Сан-Дієго Файгі дражнив фанатів розробкою фільму «Фантастична четвірка» в рамках КВМ та тепер проект був підтверджений.

Як оголосив Файгі під час Дня інвестора Disney 2020 року, розробка «Фантастичної четвірки» від Marvel Studios набирає обертів, а Уоттс стане керівником. Уоттс тісно співпрацював з Marvel Studios протягом останніх кількох років, знявши фільми КВМ «Людина-павук: Повернення додому» та «Людина-павук: Далеко від дому». Він також зніме «Людина-павук 3» від Marvel та Sony, який в даний час знімається.

когда выйдет Фантастическая четверка от Марвел

Оскільки ні сюжет, ні деталі кастингу не були розкриті, а також не був оголошений сценарист, неясно, як саме буде розвиватися фільм Уоттса «Фантастична четвірка». Однак, судячи з послужного списку Marvel Studios, малоймовірно, що цей новий фільм «Фантастична четвірка» буде таким же безглуздим, як фільм 2015 року.

Ймовірно, фільм буде ближче до безтурботної сімейної атмосфери. Робота Воттса над фільмами про Людину-павука допомогла запустити ще одну франшизу Marvel, яка раніше була предметом двох серій фільмів, тому він, здається, має унікальний досвід щоб взятися за Фантастичну четвірку, а його режисерське чуття зробило нові фільми про Людину-павука вкрай популярними.

Поки невідомо коли вийде «Фантастична четвірка» від Marvel. У Marvel Studios є ціла лінійка фільмів запланованих на наступні кілька років, а, оскільки в 2020 році фільми КВМ не виходили через пандемію COVID-19, доведеться почекати ще довше, поки проект Уоттса не вийде на великий екран. Зараз фільм затверджений й у нього є режисер. Тепер Marvel потрібно знайти сценариста, та «Фантастична четвірка» зможе перейти до наступного етапу розробки.

11/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *