Marvel официально подтвердили разработку сериала Секретное вторжение

Студія Marvel адаптують сюжетну лінію коміксів «Секретне вторгнення» в новому серіалі для Disney +. Головну роль зіграють Семюель Джексон в ролі Ніка Ф’юрі та Бен Мендельсон в ролі Талоса.

Кінематографічний Всесвіт Марвел стрімко розширює свою історію та кількість проектів, які вийдуть не тільки в кінотеатрах але й на потокових сервісах. До великої кількості вже відомих проектів тепер додасться й новий серіал «Секретне вторгнення».

З моменту появи Скруллів в «Капітан Марвел» у фанатів з’явилося припущення, що Marvel Studios приступлять до сюжетної лінії «Секретного вторгнення» з коміксів. «Вторгнення» є одним з найбільших оповідань та зосереджується на Скруллах, які намагаються таємно захопити Землю, що стало можливим завдяки їх здібностям змінювати форму. Поки що в КВМ були тільки позитивні Скрулли, які налагодили хороші робочі відносини як з Ніком Ф’юрі, так й з Керол Денверс, але все це скоро зміниться з появою деяких лиходіїв.

Під час презентації на Дні інвестора Disney, президент Marvel Studios Кевін Файгі підтвердив, що вони знімуть серіал «Секретне вторгнення» для Disney +. Підтверджено, що Семюел Л. Джексон повторить свою роль Ніка Ф’юрі, а Бен Мендельсон повернеться як Скрулл Талос.

когда выйдет сериал Секретное вторжение от Марвел

Зовсім недавно ходили чутки про те, що в Marvel Studios розробляється телесеріал про Ніка Ф’юрі. Оскільки Ф’юрі дійсно зіграє головну роль в новому серіалі «Секретне вторгнення», схоже, що чутки виявилися вірними. Виконавчий продюсер «Капітан Марвел» Джонатан Шварц фактично висловив ідею, що його фільм посіяв насіння для можливого серіалу «Секретне вторгнення».

Несподіване повернення Талоса в «Людина-павук: Далеко від дому» ще раз підтвердило цю ідею, коли з’ясувалося, що останній проект Ф’юрі – це М.Е.Ч., організація яка співпрацює зі Скруллами. М.Е.Ч. також з’явиться й в «ВандаВіжн». Поки немає інформації чи будуть Ф’юрі або Талос брати участь в серіалі «ВандаВіжн», який розповість про здібності Ванди зі зміни реальності.

Як згадував Файгі в презентації, «Секретне вторгнення» – одне з найбільших подій-кросоверів в коміксах поряд з «Громадянською війною», яку вони вже адаптували в «Перший месник: Громадянська війна». З огляду на це, можуть виникнути питання про те, чому вони вирішили зайнятися цим оповіданням на Disney + замість того, щоб робити його ще одним фільмом. Але знаючи наскільки заплутана історія «Секретного вторгнення», дійсно краще розповісти її через серіал.

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *