Marvel снова переписали историю происхождения Человека-паука

Сімейство Павуків пережило дуже багато перезапусків як в коміксах так і на великому екрані, але ця нова історія походження принесе щось особливе.

«Marvel’s Voices #1» розкажуть про те, як робота дизайнерів допомогла побудувати всесвіт Marvel, але в своєму внеску в антологію письменник і видатний актор Джеймс Монро Інглхарт розповість нову історію походження Людини-павука. Разом з художником Реєм-Ентоні Хайтом вони хочуть показати навіть найвідданішим шанувальникам Спайді щось нове і незвичайне.

Можна з упевненістю сказати, що Людина-павук свого часу мав кілька історій походження, що охоплюють безліч всесвітів і реальностей. Чесно кажучи, можливо він навіть не супергерой? Не дивлячись на це, на великому екрані, Людина-павук за останні кілька десятиліть отримав набагато більше уваги, ніж його версія з коміксів. Колись істотна частина історії створення Людини-павука, навіть Пітер Паркер, перестали бути обов’язковими в його біографії. Однак, всі історії все ще починається з великої сили, великої відповідальності і дуже важливого павука …

Цей дуже важливий павук знаходиться в центрі уваги «Marvel’s Voices #1», і він повністю змінить погляд читачів на походження Людини-павука. Коли павук вкусив Пітера Паркера і Сінді Мун, наділивши їх здібностями і зробивши Людиною-павуком і Шовком відповідно, павук також ввібрав їх людські здібності. Це не тільки зробило цього павука більше і наділило розумом Сінді і Пітера, а й дало їй, за її власними словами, «здатність стати чимось більшим». Спочатку вчені назвали її Халк-Павук, але коли їй дали шанс вибирати самій, вона вибрала ім’я Богиня.

Як не дивно, в історії Спайді присутні не тільки павуки. Дебютувавши в «Marvel Tails Starring Peter Porker», «Spectacular Spider-Ham» і епізодичній ролі в «Larval Earth», Свин-павук став павуком, якого вкусила Мей Поркер, опромінена антропоморфна свиня, яка передала йому свої сили. На відміну від Свина-павука, який частково перетворився на свиню, Богиня зберегла свою форму павука і, на жаль для злочинців, деякі з її більш павукоподібних інстинктів.

Комікс «Marvel’s Voices #1» вже доступний для покупки

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *