Кейбл и Дэдпул снова объединяются

Улюблена багатьма фанатами Марвел команда Кейбл і Дедпул нарешті возз’єднається, але чи стане Уейд Вілсон більш молодим?

Потрібна особлива дружба, щоб два супергероя з коміксів стали настільки популярними як в команді, так і поодинці. Але Кейбл і Дедпул зовсім не звичайні персонажі. І оскільки Дедпул збирається вторгнутися на батьківщину мутантів Кракоа, Марвел підтвердили, що гряде об’єднання старої доброї команди, але не в тому вигляді, в якому цього очікують фанати.

Особливість цього возз’єднання полягає в тому, що Кейбл, який провів незліченні роки і безліч завдань разом з Дедпулом, мертвий, але повторний запуск Людей Ікс зробив його смерть безглуздою. Зазвичай це призвело б в жах і дуже засмутило його старого друга Дедпула, коли він дізнався б про це правду. Але з огляду на те, що насправді це була молода версія Кейбла, який зробив безліч вбивств, і те, що молодому Кейблу тепер судилося зіткнутися з Дедпулом, сцена була підготовлена ​​саме для тих фанатів, які очікували божевілля від письменника Джеррі Даггана.

В інтерв’ю, разом з художником Філом Нотосом, Дагган пообіцяв фанатам початок «важливої нової ери в історії Кейбла». Хоч мало хто з фанатів спочатку наважився б сподіватися, що це може означати появу кросовера з Дедпулом в «Cable #3», та це саме те, що Марвел анонсували в найближчому майбутньому. Фанатам може здатися, що Уейд Вілсон захоче покарати молодого Кейбла за вбивство його старого друга, але сюжет передбачає набагато більш глибокий зв’язок. Дедпул, звичайно, може не чіпати Кейбла минулого … але чи зможе він боротися з долею сам, або об’єднається разом з новим, молодим Кейблом?

Кейбл и Дэдпул вместе в комиксе Cable 3

Старі друзі Кейбл і Дедпул вперше об’єднаються в травні цього року в «Cable #3»! Дедпул вважає Кейбла одним зі своїх кращих друзів, але молодий персонаж цього нового коміксу буде зовсім іншим, ніж той, якого він пам’ятає.

«Cable # 1» вийде 11 березня, а зустріч Кейбла і Дедпула запланована на 3 травня 2020 року в коміксі «Cable # 3».

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *