Сериал Защитники от Марвел

Скасування показу «Захисники» на Netflix супроводжувалася повідомленням, що Marvel зобов’язані чекати 2 роки з дати скасування показу, перш ніж задіяти будь-якого з персонажів серіалу в інших проектах. Це означає, що «Залізний Кулак» і «Шибайголова», перші серіали, які були скасовані ще в 2018 році, могли б бути використані Марвел тільки в кінці 2020 року.

Але схоже, що Марвел вирішили вчинити інакше.

Можливо це тільки слух, але за даними джерел із самої кіностудії відомо, що Marvel Studios вже знаходиться на різних стадіях розробки нових проектів, в яких використовуються персонажі з серіалу «Захисники» закритого на Netflix.

Поки немає інформації, чи буде це той же акторський склад або тільки відсилки до подій освітлених в серіалі. Також немає ніякої інформації про те, які персонажі з’являться першими, найімовірніше ними стануть Каратель і Шибайголова завдяки їх популярності.

Наприклад, Каратель може стати членом команди «Синів півночі» з Доктором Стрендж, Місячним Лицарем, Клинком, Примарним Гонщиком і Ельзою Кривавим Каменем (які також повинні з’явитися в Кіновсесвіті Марвел).

03/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *