Marvel приобрели лицензионные права на Чужого и Хищника

Одна з найбільш знакових франшиз знайшла новий будинок в Marvel Entertainment. Розважальний гігант придбав ліцензійні права на Чужого та Хижака, а також «Чужий проти Хижака». Після врегулювання всіх нюансів Marvel запустять нову серію коміксів в 2021 році.

Після дебюту «Чужого» та «Хижака» в 1979 та 1987 роках фільми стали культовими. Як підсумок франшиза розширилася і тепер включає в себе ігри, книги, комікси та іграшки. Світова популярність цих персонажів в кінцевому підсумку привела до кросоверу 2004 року «Чужий проти Хижака».

В ексклюзивному матеріалі IGN розповідається, що в нову серію коміксів від Марвел увійдуть класичні та нові персонажі з Землі та за її межами, які будуть досліджувати кожен куточок всесвітів Чужих та Хижаків.

Marvel приобрели лицензионные права на Чужого
Marvel приобрели лицензионные права на Хищника

Хоч Marvel ще офіційно не оголосили про створення коміксу, художники вже малюють фан арти. Художник Девід Финча зобразив Хижака який тримає голову Залізної Людини, але поки немає ніякої інформації про те, чи буде всесвіт Марвел інтегрований до всесвіту Чужого та Хижака.

03/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *