Почему Один не помогает Мстителям

Одін боровся разом з героями Землі мільйони років тому. Але чому він більше ніколи не допомагав Месників Marvel в їх битвах за Землю проти злих сил?

Одін – батько Тора, правитель Асгарда. Однак він не Месник, за винятком тих часів, коли він захищав Землю разом з кількома героями мільйони років тому. Виникає питання – з огляду на зв’язок Одіна з Землею (або Мідгардом, як його іменують в скандинавській міфології), чому він більше не допомагає могутнім героям Землі?

Marvel Legacy # 1 розповів історію Месників за 1 000 000 років до н.е. Команда складалася з Одіна разом з Феніксом, чаклуном Агамотто, першою Чорною Пантерою і Залізним Кулаком, Старбрендом і Примарним Гонщиком – вершником на вогняному мамонті. Вони зібралися разом щоб битися з Целестіалом. Тоді Одін з групою героїв пов’язаних із Землею вперше об’єднались проти сил зла, так чому ж їх не назвали Месниками?

Одін ніколи не був прихильником Мідгарда. Він вважав, що заклопотаність його сина Тора планетою людей смішна, якщо не сказати більше. Зрештою, Мідгард – лише один з дев’яти світів, які очолює Одін. Він також має намір виховати свого сина таким чином, щоб він в подальшому взяв ці обов’язки на себе. Під час спільних завдань з Месниками Тор віддалявся від батька і покладених на нього обов’язків, тому, не дивно, що Одін не хоче заохочувати дивну прихильність Тора.

Один не помогает Мстителям

Але у Одіна також багато особистих причин уникати Мідгард. Будучи членом доісторичних Месників, Одін був в зв’язках з космічною істотою Феніксом. Навіть 1 000 000 років до н.е. Фенікс мала дивну схожість з Джин Грей, що знаходиться в команді Людей Ікс в наш час і, можливо, їй з самого початку часів була вготована роль космічної надістоти. Одін міг бажати залишатися якомога далі від Землі, щоб уникнути спогадів про свою колишню. А тому що не відомо, що саме сталося з їх відносинами і командою доісторичних Месників, можливо, навіть у Всеотця є відносини, яких він все ще уникає.

Неприязнь Одіна до Мідгарда виражається також в спробах відмовити його від серйозних відносин зі смертними, такими як Джейн Фостер. Замість того, щоб розглядати Землю як об’єкт уваги, Одін розглядає її як місце душевного болю і можливого розчарування, і прагне перешкодити своєму синові зробити ту ж помилку, яку він зробив в свій час. Хоч Джейн Фостер і Месники заслужили повагу Всеотця, Одін знає, що вони смертні, і що навіть його стосунки з безсмертною Феніксом виявилися в кінцевому підсумку швидкоплинними.

Звичайно, в найближчому майбутньому все це може змінитися. Одін пішов з поста правителя Асгарда, а Тор зайняв його місце. Це не перший раз, коли Тор виконує цю роль, але це один з небагатьох випадків, коли самого Одіна не вбивали і не ловили в пастку.

Слід запитати – що він збирається робити з усім своїм вільним часом?

Можливо Одін буде час від часу допомагати своєму сину і залишиться в Асагрді, але також можливо, що він повністю змінить своє ставлення до Мідгарда. Але так як більша частина минулого доісторичних Месників оповита таємницею, його відхід з престолу надає Всеотцю прекрасну можливість повернутися до свого минулого.

31/01/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *